Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki tömegközlekedési...

Ha valaki tömegközlekedési eszközön hangosan hallgat zenét rá lehet szólni?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Elvben igen, hisz ez benne is van az utazási feltételek között
ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
BKK-járatokon a műtyúk tudja utasítani a hangoskodót, hogy ne zenéljen hangosan. (van ilyen bemondás, a sofőr kezeli)
ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit lehet, de én eddig csak olyan hangosan zenét hallgatókkal találkoztam, akikkel nem szívesen kezdtem volna feszkózni.
ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Azokra is szólj rá,akiknek a kölyke hangosan visit. Elteleri a buszsofőr figyelmét,zavarja őt,ezáltal sok ember élete veszélyben lehet.
ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de csatlakozom; eddig én is csak olyan zenét bömböltető útitárssal találkoztam, akivel nem szívesen kezdeményeztem volna bárminemű kommunikációt. Mivel nagy eséllyel nem sült volna ki belőle semmi jó.
ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Tipikusan cigányok szokták ezt csinálni, azokra meg nyilván nem szól rá senki, senki nem akar egy kést a hasába, akkor már inkább hallgatjuk a szar mulatós fost.

Ezért kellene már megreformálni a tömegközlekedést és a közbiztonságot, rendőrt vagy biztonsági őrt a járatokra, megállókba. Aztán páros lábbal lerugdosni az ilyen tetveket akik nem tartják be az utazási feltételeket - és persze általában amúgy is jegy, bérlet nélkül utaznak.

ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ha brazil. Nagyváradon úgy mondjuk a kreolnál kissé barnabb bőrű népeknek. A brazilokkal nem érdemes szóba állni mert még egy két pofon is beérik meg még lehet kifigywlik hová mész és a testvérektől is lehet kapni az utcán pofont mikor nem is gondolná az ember. Inkább 10 percig hallgatom azt a zenét mint nem tudom hány hónapig figyeljenek és felni kelljen mikor melyik tesó köt belém.
ápr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem is idegesít, de nem szoktam szólni

mondjuk én mizofóniás vagyok

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!