Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy stabil egzisztenciával...

Egy stabil egzisztenciával rendelkező fiatal férfinak hol érdemes ismerkednie?

Figyelt kérdés

Ambíciózus vagyok és valamiért mindig többre vágyom, mint amit elértem, pedig nem keresek rosszul (nettó 1 millió Ft felett átlagban), de mégsem érzem azt, hogy célba értem volna, pedig most vettem egy szép lakást.



Nem vagyok csúnya vagy félénk, de nincs kedvem társkeresőzni.



Hátha itt találok valakit, aki hasonlóan intellektuális és vannak tervei az életben.



30/F/Bp.


ápr. 16. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol, hogy ennyit keresel?
ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"valamiért mindig többre vágyom" Ajánlom szíves figyelmedbe a Bennfentes videóit. Abból is a machiavel-ről szólót.
ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már-már szimpatikus is lettél volna, de nem értem, miért volt fontos kiírni a fizudat. Engem hidd el, nem érdekelt volna. Sokkal fontosabb, hogy tudsz helyesen írni, helyesen használod a vesszőket, tudsz értelmesen fogalmazni (sajnos manapság ez is ritkaság).

Nem társkeresőt ajánlok egyébként, hanem valami hobbit, mert az mindig összehozza az embereket.

ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kuka az ilyen.
ápr. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!