Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék néha eljárni...

Hogyan tudnék néha eljárni kocsmába anélkül, hogy pofáról ismernének a csaposok?

Figyelt kérdés

A néha azt jelenti, hogy hétvégén egyszer odamegyek 9 körül és megiszok egy sört.


Majd pedig hazamegyek. Mivel már berugni nem tudok, és még ettől az egy sörtől is rosszul vagyok és kikezdi a gyomromat. (34 évesen)


De van, hogy nem megyek pár hétig sehova. Sajnos az egész ivás azért kell, mert másképp az egész emésztőrendszerem görcsben van a szociális szorongás miatt, és ennek nagyon kellemetlen velejárói vannak. Persze az ital is csak egy sebtapasz az egészen.


A blahához közel lakom, és a 7. kerületben szoktam menni egy kört, és van 3-4 hely, ahova szoktam menni, mert ott lehet kapni olyan túlárazott söröket, amiket jelenleg szeretek.


De sajnos már a legtöbb helyen pofáról ismernek, hogy höhö ez a kisgyerek aki ide jár mindig egyedül.


És általában ugyanazt kérem és a múltkor már megszólt az egyik helyen a csapos gyerek, hogy amúgy árulnak mást is. Na hát én se fogok többet oda menni ezután ez is biztos.


Van ahol csak pofáról ismernek, pl volt egy szórakozó/koncertes kültéri hely, ahova nyár végén kb minden nap lementem este 1-2 sörre és ott szerencsére elég sokan dolgoztak ahhoz, hogy ne kapjam azt a tipikus kérdő tekintet, hogy "pff megint ez a gyerek?"


De igy is volt a vége felé, hogy az egyik pultos csaj már a terem végéből nézett.


Pár éve még sajnos nem látszott rajtam hogy nem vagyok ágrólszakadt és akkor emlékszem ezek a pofáról felismerős pultus gyerekek lekezelően is álltak hozzám. Szerencsére ezeket a helyeket már nem látogatom, esetleg nosztalgiából nagy ritkán, de az illető garnitúrát lemosta a covid időszak.


Az a baj, hogy a legtöbb helyen eléggé furcsán néznek, hogy egyedül megyek be. Nyilván, ha ilyen lepukkant alkesz casanova vibeom lenne már csak fizikum miatt is, akkor nyilván máshogy kezelnének.


Mondjuk ha úgy néznek ki akkor nem kellene kocsmába járnom, mert más házas lennék v. something.


Mármint nőim éppen mindig akadtak, amikor még be tudtam baszni, akkor szórakozóhelyekről is lett ez-az, de alapveőten nekem nagyon kringe az egész koncepció hogy felületes érzelmes beszélgetéssel kell bevágódni random nőknél, akiknél amúgy nettó láthatatlan vagyok a radaron, amig nem esetleg szólalok meg olyan formában, amire ők kapcsolódni tudnak. És persze akkor is csak olyan nők reagálnak, amilyenek.


Pedig így jól nézek ki, úgy jól nézek ki, mondják ők....hát persze....NEKIK tetszem, de a valamirevaló normál nőies testű nőknek valahogy sosem. Max, ha már van iylen 40-45 éves.


ápr. 17. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Igyál otthon. Én is azt teszem.
ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy kanyart a pszichológus felé is vehetnél. Ha az a bajod hogy alkesznak néznek, akkor egyrészt ki nem szarja le, másrészt a fix fizető vendég jó a bevételnek, és ugye az alkeszok inkább minden másról lemondanak csak a napi adag legyen meg, harmadrészt úgyis alkesznak néznek akármilyen álruhát öltesz.


Nem tudom mitől félsz, vagy mit keres itt a kérdés utolsó harmada, de semmi rendkívüli nincs abban, amit tapasztalsz. Csak az agyad pörög egy kicsit többet, és olyan dolgokon stresszelsz amin semmi értelme. Igen, minden rendszeresen visszatérő vendég a kocsma tiszteletbeli alkoholistája, küzdj meg a tudattal.

ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább örülök, ha ismerősként üdvözölnek egy boltban vagy kocsmában vagy étteremben.

Nem értem, mi a problémád.

ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom ezt a túlreagálást,már ne is haragudj!

Én veszek diszkontban 24-es arany ászokot és otthon be van hűtve,ha kedvem van iszom belőle.Kit érdekel a gyagyás kocsmáros.

De ha el járnék egy egy sörre valahová,szerintem senkit nem érdekelne,vevő vagyok,jó mindenkinek,ennyi.Én a XI-ben lakom,ha (jó időben) kiülök egy sörre,tök jó.Soha senkinek nem volt ebből gondja,nem nagyon értelek a túlreagálásodon kívül.

ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez miert baj. Marmint oke a beszolast ertem de a tobbit nem. Voltam pultos kocsmaban, imadtam ha ismeros arcok jottek. Es nagyon sokan jottek egyedul.
ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1x es Blaha kornyeke, jo kamu. Azert arrafele nem csak 4-5 italozo van tularazott sorrel. Meg ha mindennap mennel es ugyanoda. Most nem hetvege van, miert het kozepen jutott eszedbe itt kiirni ezt a problemat? Nem ott ulsz az egyik pultnal most is? Ami persze nem baj, de ha szorongas miatt iszol, nem fogod tattani a heti 1 alkalmat. Pszichologushoz is mehetnel heti 1x. Hm? Es kisse paranoidnak tunik a gondolkodasod.
ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

a túlárazott alatt azt kell érteni hogy 2000...2500 forintos korsó guiness vagy kisüzemi ipa-neipa


szal ami a turistákra van árazva, nem is a mosogatólé aranyászok és társai, amiket a gyerekek isznak.

ápr. 17. 19:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"mosogatólé aranyászok .... amiket a gyerekek isznak"


Te egy címeres ökör vagy a komplexusaid mellett!

ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
én is azt ittam, amikor fiatal voltam nyugi...ittuk azt, meg a rocky cellarokat is
ápr. 17. 20:03
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hu, pszichológus!!!
ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!