Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány évesen ittál először...

Hány évesen ittál először kávét és mióta kávézol?

Figyelt kérdés
Én rendes kávét először 7 évesen ittam, a maci kávét sose szerettem.

ápr. 28. 12:18
1 2
 11/20 Duke81 ***** válasza:
46%
Ohh, úgy látszik rossz választ adtam. Hülye idióták!
ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

14:29


Érzelmi alapon pontoznak a legtöbb kérdés alatt.

ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Duke81 ***** válasza:
46%
12 Szerintem meg tele van troll9kkal az oldal akik bármitől fúggetlenűl monden választ lehúznak.
ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem emlékszem.
ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Gondolom 7-8 évesen megkóstoltam, nem ízlett, soha nem kávéztam, felnőttként is 3-4 alkalommal kóstoltam különlegesen finom kávékat, de nem szerettem meg.
ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Maci kávét meg ilyen cikóriából készült pótkávékat szerintem ovi óta (1978-ban születtem), szerintem heti 1-2x volt már oviban is reggeli italként, otthon is volt. 14-15 éves koromban engedte anyu, hogy reggelire már egy igazi egy tejeskávét megigyak, szakközepes lettem és korábban kellett kelnem/indulnom reggel (kutyasétáltatás és utána kb. 40 perces út), az érettségi évében már délután is ittam egyet általában. Azóta iszom (46 éves vagyok) megszakítás nélkül, általában napi 2-4-et, most hogy terhes vagyok napi kettőt. Szeretem a kávé ízét, kis tejjel, cukor nélkül iszom, és szeretem a kávés sütiket, csokikat is.
ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A macikávé az cikória,te,totál más növény 😂😂


Én amúgy kb 12 körül,de sose vált szokásommá. Meg ki is derült, hogy totál nincs rá toleranciám. Pl ebédkor megiszok egyet, akkor hajnali 2-3-ig nem tudok elaludni. Koffein miatt. Kóla, energiaital szintén. Erős szívdobogásérzés és hasonlókkal társulva. Nincs nekem erre szükségem. Jó nekem az a cikória 😃

ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Valamikor kistökös koromban kóstoltam először, bár az inkább megkávézott cukor volt, ami a csésze alján maradt. Rendszeresen olyan 14-15 éves korom óta iszom.
ápr. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Fogalmam sincs, még kisgyerekkoromban kóstolhattam először.

Rendszeresen a harmincas éveim vége felé kezdtem kávézni, amikor felfedeztem az újhullámos kávézók világát - addig teljesen jogosan nem értettem, hogy mit lehet ezen szeretni.

ápr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlóképp, mint te. Macikávé nem ízlett, de kaphattam nagyon kevés kávéval tejet (cukor nélkül). Kakaóért se voltam oda gyerekként sem.

Most is iszom napi 2-3 kávét. Nem a koffein mennyiség a fontos, inkább a minőség. Szeretek minél több fajtát megkóstolni

ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!