Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves férfi vagyok. Nem beképzeltségből mondom, de elég jól nézek ki, sportolok, nem szólok be senkinek, tisztelettudó vagyok, szépen beszélek, segítek azon akin tudok stb.. Ezek ellenére egyetlen barátom, barátnőm sincs, aki a környezetemben van mindenki kihasznál, vagy lehord valaminek, szó szerint átnéznek rajtam az emberek.

Valaki tud adni tanácsot, hogyan szerezzek barátokat? Elég rossz így élni, hogy nem beszélgethetek senkivel, nincs senkim aki néha meghallgatna.Azt hiszem depressziós is vagyok már emiatt. Ez az állapot már több éve tart nálam. Segítség!



2013. máj. 28. 22:06
 1/5 anonim válasza:
Privátban add meg a skype címed és dumálhatunk ;)
2013. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ragtapasz1 válasza:
40%

Szia!


Képzeld, én is ezzel a problémával küszködök. Hasonló cipőben járok.


Én 23 vagyok, férfi. Évek óta minden nap úszom, életem a sport, ennek köszönhetően szép az alkatom. (És én sem nagyképűségből írom). Az egyetemen jó tanuló vagyok, 4-es 5-ös jegyeim vannak, TDK-kon vezsek részt, konferenciákra járok, stb. A többiek valószínűleg ezért nem is barátkoznak velem, irigyek. Van aki az alkatomra, van aki az eszemre, van aki mindkettőre.


A baráti köröm eléggé szűk, megválogatom, hogy kivel barátkozom. Ez azért van, mert a generációnk úgy gondolom eléggé elkorcsosult. Nekem nincs facebookom, de állítólag mindenki ott van fent egész nap. Ezért nem is tudnak egymással élőben beszélgetni az emberek, mert amikor már találkoznak egymással mondjuk délután, addigra már facebookon mindent megbeszéltek amit akartak. A másik ami nem tetszik a generációnkban, az a bulizás. Reggeltől estig. Már nem sportolni, focizni, kosarazni, filmet nézni vagy csak egy jót beszélgetni járnak össze az emberek, hanem azért, hogy úgy bebasszanak, mint az albán szamár. Hogy ritmustalan, üvöltő "zenére" riszálják a seggüket, és teljesen erkölcstelenül viselkedjenek, tökmindegy, hogy van-e párkapcsolatuk, vagy nincs. Az, hogy egy buliban mondjuk két lány smárol egymással már szinte teljesen elfogadott. És nekem senki nem fogja megmagyarázni, hogy neeem, ők nem is ribancok, csak még fiatalok, meg még nem élték ki magukat, stb. 20-25 éves ma-holnap diplomás, vagy már diplomás emberek. És arról szól az életük, hogy nappal facebook, este ribancoskodás a yakuzziban pezsgővel a kezünkben mert mi megtehetjük.


Mennyivel jobb este szétcsapni magadat teljesen kómáig, mint mondjuk elmenni egyet a haverokkal kosarazni?


Na, én ezért nem tudok sok barátot szerezni, mert a generációnk egy erkölcstelen nulla, én pedig igyekszem tartalmasan élni az életem. Ugyanazt tudom javasolni, mint az első hozzászóló, add meg a skypeodat és beszélhetünk, h a van kedved.


Üdv

2013. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"És arról szól az életük, hogy nappal facebook, este ribancoskodás a yakuzziban pezsgővel a kezünkben mert mi megtehetjük."


És nem is sírnak a GYK-n, hogy nekik szar az életük, vagy magányosak. Nekik az kell, nekik az jó.


Te meg ülhetsz a magas elefántcsont toronyban egymagad. LEnézve őket, de magányosan.

2013. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből így sajna nem tudom megmondani:S
2013. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ragtapasz1 válasza:

3-as hozzászóló.


Én tettem fel a kérdést a GYK-n?

Én azt írtam le a válaszomban, hogy szar az életem, vagy épp azt, hogy tartalmas?

Én azt írtam, hogy magányos vagyok, vagy azt, hogy szűk a baráti köröm?


Kérlek, olvasd el a válaszomat mégegyszer, figyelmesen.

2013. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!