Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek fiú barátaim fiú...

Nincsenek fiú barátaim fiú létemre. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval 13 éves fiú vagyok és ugy igazán egy fiü barátom sincs. Mindig inkabb lányokkal szoktam lenni. Igazából én szívesen barátkoznék fiúkkal, csak az évfolyamomban és az eggyel nagyobbak közül sincs olyan ember akivel szeretnék jóba lenni. Olyannal szeretnék barátkozni akik hasonló, mint én. Értelmes, normálisan öltözködik, nem az a menő neki ha hülye valaki és olyasmi mint én.:D Ez még fog változni? Talán ha középiskolás leszek lesznel fiú barátaim? Amúgy voltak már így fiú barátaim,jóba voltam velük, de nem az a fú de jó barát, aztán úgy velük is megszünt ez a dolog. Mondjuk nem érdelnel azok a tipikus fiús dolgok például foci meg ezek a sportok. Talán az is gond lehet hogy kicsit duci vagyok? De én nem mondanám magam csúnyának, sőt.. Azért helyes vagyok. Vélemények?

13/ Fiú



2013. máj. 16. 22:36
 1/3 anonim válasza:
Semmi gond sincs veled.Nekem sem voltak barátnőim(nő vagyok) a te korodban.Szívesebben voltam a szomszéd srácokkal, mint a korombeli lányokkal, mert szerettem a fiús dolgokat.Ez kb. a középiskola óta változott, ott már volt igazi barátnőm és azóta is vannak tartós barátnőim.
2013. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd görcsösen, mert lehet olyan fog rádtelepedni, akivel meg te nem akarsz időt együtt tölteni.
2013. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt már olyan.:DDD Köszönöm a válazokat.
2013. máj. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!