Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óriási bajban vagyok! Gomba...

Óriási bajban vagyok! Gomba probléma?

Figyelt kérdés
2 hétig voltunk kórházban, ikreim születtek és ez idő alatt a két nagyobb gyerkőcre a sógornőm "vigyázott". Úgy jöttek haza, hogy mindkettőnek gombás lett a lába. Hiába küldtem el a kiskádjukat, a sógornőm az ő nagy kádjukba állította őket, mert minek már ilyen nagy gyereknek kis kád? Gondolom ez volt a baj forrása. Főként a lába ujjuk köze hámlik, de a körmök tövein is látszik, csúnya. Gondolom a hintőpor kevés, mit lehet használni rá ilyen kicsiknek 20 hó és 4 év? Vagy vigyem bőrgyógyászhoz őket, de attól félek ott még több bajt beszednek. Mindjárt szét vet az ideg.
2012. febr. 7. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Vidd el őket bőrgyógyászhoz. Kérj időpontot, hogy ne kelljen sorban állni, bent meg csak sterilek a körülmények a vizsgálathoz.

Szegénykék! Jobbulást nekik.

2012. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos is tud rá gyógyszert adni.
2012. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előbb válaszoltam egy hasonló kérdésre, én a 3. válaszoló vagyok!

Ne izgulj, biztos ki tudod kezelni őket. Mondjuk azt nem értem, hogy lehet egy kádtól 2 hét alatt gombát összeszedni, nem lehet túl nagy higiénia a sógórnődnél:( Pff...

Gondolj arra, hogy ez legyen a legnagyobb baj az életben, pozitív hozzáállás és canesten!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hacsak nem évek óta nem takarított a sógornőd, nem a kádból szedték össze. inkább azzal lehetett a baj, hogy nem jól törölte ki a lábujjuk között fürdés után, vagy túlöltöztette őket és leizzadt a lábuk.

canestennel vagy lamisillal kenheted, ha nem múlik el 3-4 nap után, vidd el bőrgyógyászhoz őket!

2012. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én a KÉK-LUKÁCS termékekre esküszöm!!!

Ezt pedig gyermekeknél is lehet használni:

[link]

Hidd el, érdemes rendelni!

Én a pikkelysömörös lábamat kenem a termékeikkel, és nagyon szépen javul, van ami el is múlt.

2012. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. febr. 8. 14:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma voltunk bőrgyógyásznál, és nem gomba! Hál Istennek. Képzeljétek a multivitamin káros "mellékhatása", az egyik vitaminból túl sok vitamin halmozódott fel náluk, A doki mondta is, hogy érdekes, hogy mindkettőjüknek így reagált a szervezete a vitaminokra, és azt tanácsolta, hogy ne adjak nekik semmilyen vitaminkomplexet és nem lesz probléma.
2012. febr. 14. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nahát...., ezt talán senki ki nem találta volna magától otthon.
2012. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hű, ez nem semmi!

Jó, hogy leírtad! Legalább ilyenről is tud az ember.

2012. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!