Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek milyen emberi tulajdons...

Nektek milyen emberi tulajdonság veri ki a biztosítékot, amitől a másik ember nem lesz szimpatikus számotokra?

Figyelt kérdés
Mik idegesítenek fel egy emberben? akár ismerkedés, kommunikáció, vagy viselkedés alatt értem ezt, amitől unszimpatikussá válik. (pl büdös, vagy rágja a körmét, vagy nem hagy szóhoz jutni, ilyesmikre gondolok)

2013. jún. 17. 13:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja és igen, az is ha többnek tartja magát.
2013. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A csolatas az jo szo. Ha nem is hajlando elfogadni mas felfogas is lehet. Es ha ezert lenez. Elitel.
2013. jún. 17. 14:27
 13/19 anonim ***** válasza:
Rosszindulat, ha valaki megmondja mit csináljak, ha valaki mondjuk tiszteletlen és nagyképű,és ha valaki sík hülye és nem tartja magába a "gondolatait". És ha valaki cinikus..Nagyjából ennyi lenne :)
2013. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bunkó, hirtelen haragú, túlságosan harsány, fölényeskedő
2013. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit utálok az a tiszteletlenség, a rosszindulat, a csőlátás, a PESSZIMIZMUS!!!, a figyelmetlenség. Az egyoldalú kommunikációt (ő beszél én hallgatok) szintén nem szeretem. Az energiavámpíroktól pedig borsódzik a hátam. Két olyan ismerősöm is van, akiket igyekszem elkerülni. Hiába van csuda jó kedvem, odaáll/ül mellém, és szótlanul csak bámul a nagy, szomorú szemeivel. Nem szól, csak néz! Áááááá :D
2013. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek az elöttem szólókkal.

Hú, megpróbálom összeszedni amit nem írtak még...


Gyűlölöm, ha valaki hisztis. A feltűnési viszketegségben szenvedő egyéneket sem szívlelem; sem a határozatlan, döntés és életképtelen embereket. A szexista (ha valaki nincs tisztában az értelmével, kérem, nézzen utána), pletykás, könnyen befolyásolható egyén is jobban teszi, ha elkerül.

2013. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A KÉTSZÍNŰSÉG az ami a legjobban kiveri a biztosítékot nálam. (valószínűleg ezért vagyok emberkerülő)
2013. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem pl a ruházat a legfontosabb tényező! Nézzen már ki valaki úgy mint egy Normális" ember, ne úgy mint egy díszbu-zi, vagy éppen sarki kur-va!
2013. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
hálátlanság
2017. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!