Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az nagyon ciki, ha én nem...

Az nagyon ciki, ha én nem igazán tudok semmit a "mai világról"? Lent kifejtem :-)

Figyelt kérdés

Szóval hogy pl nem ismerem, milyen ruhamárkák a menők, meg nem is ismerek márkákat, csak hogy mondjuk Adidas, Nike, de ezek is sport márkák inkább... Nem tudom, hogy manapság milyen filmek, sorozatok vannak, én még ott tartok, hogy Szabadítsátok ki Willy-t meg Paula és Paulina, onnantól képszakadás :D A hírességeket (pl színészek), meg mai celebeket se ismerem, csak néhányat, vagy pl tudom, hogy van olyan ember, hogy "Zimány Linda", de nem tudom, hogy az kicsoda, vagy hogy néz ki... vagy ha valahol tévét nézek (mamáméknál hallom például) mondanak ilyen neveket, hogy XY férjhez ment, hát azt se tudom, ki az... :S Persze ismerek embereket azért, hogy Rubint Réka, meg Hugh Grant meg azt az énekes kisfiút is,akikért oda vannak (voltak?) a tinilányok, csak nem jut eszembe a neve most, meg mit tudom én... :D Meg tévéműsorokat se ismerek, max névről, hogy "Szombat esti láz",de nem is tudom, hogy az milyen jellegű műsor, vagy van-e most, vagy....


Szóval nem is sorolom a példákat tovább, csak hát nem tudom, hogy az embereknél ez mennyire általános, hogy képben vannak ezekkel, hogy én hülye műveletlen érdektelen bunkónak számítok ezek miatt, vagy többen is vannak így, vagy...?


Egyébként 22 éves lány vagyok!



2013. júl. 23. 21:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy nem vagy tisztában a bulvárral, celebvilággal.
2013. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én azokkal vagyok tisztában, akiknek a munkáit szeretem. Azt nem mondom, hogy nem nézek TV-t, nem hallgatok modern zenét stb., mert nem igaz, de a legtöbb nagyon kedvelt hírességet, főleg zenészt nem igazán szeretem.
2013. júl. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy minimálisan azért nem ártana tisztában lenni a popkultúrával, mert így sok társalgásból kimaradsz, nem tudsz hozzászólni. Például nálunk hétfőnként gyakran téma, hogy mi volt az xfaktorban, és nem árt, ha képben van az ember egy picit.
2013. júl. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 pagratan ***** válasza:
100%
A mai világot nem tükrözi a médium. Egy fajta groteszk torz tükröt tart a társadalomnak, amit aztán valóságként közöl. Egyetlen célja, hogy fogyasztásra kondicionáljon, valós értékeket nem közvetít. Köznapibb nyelven: "A büdös parasztoknak ez is jó lesz,de ha nem hát majd megszokják,a lényeg, hogy eljussanak hozzájuk a reklámok." Az, hogy nem vállalsz ebben bűnrészességet, nem hogy nem ciki, de egyenesen becsülendő. Gondolom a kérdés költői volt...
2013. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó olvasni, hogy az emberek felkeltek végre a TV elől, és elegük van az eléjük rakott ócska cirkuszból. Én is csak pislogni szoktam, mikor felmerül a beszélgetésben valami celeb, vagy az épp aktuális megaszar győztes. Külön felüdülés olvasni, hogy a válaszolók is hasonlóan vannak ezzel.
2013. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát nem költői kérdés volt sajnos :S Épp azért, amit az előtted lévő írt, hogy sokszor ugye erről beszélgetnek a többiek, ilyenkor én vagy hallgatok, vagy mondom, hogy most elmegyek ide meg oda, mert nem tudom, hogy meg merjem-e mondani nekik, hogy mennyire számít ez furcsának és/vagy elítélendőnek, műveletlenségnek az emberek szemében, hogy nem ismerem a márkákat mondjuk, vagy ilyesmi...
2013. júl. 24. 11:13
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy beszélgessenek értelmes dologról. :)
2013. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :-)
2013. júl. 24. 12:54
 19/20 anonim ***** válasza:
Na ez szerintem ne is érdekeljen. Én hónapok óta be se kapcsoltam a TVt behogy a felére essen az IQm, patkányok köztnek azt se tudom hányezredik részét vetítik, de nem is érdekel, semmi közöm hozzá, és jó hogy te is így vagy vele. És én a helyedben örülnék hogy nem vagy tisztában a sztárvilággal. Sajnos az osztályom tartott egy kis felvilágosítást nekem még 2 éve azóta inkább megölném magam mint végignézzem a megasztárt meg gigasztárt meg még a csillagszületiket, ahol sajnos a legtöbb csillag halva születik.
2013. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok vele. Egyáltalán nem érdekel ez sok idióta, haszontalan infó.
2013. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!