Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Illetlenség ezt megkérdezni?

Illetlenség ezt megkérdezni?

Figyelt kérdés
A minap segítettem buszozni egy világtalan bácsinak. Tök jól elbeszélgettünk mindenről, zenéről satöbbi, de nem mertem megkérdezni tőle hogy a látását hogyan vesztette el, vagy már eleve vakon született, mert azt hittem hogy az illetlenség. Máskor is volt már ilyen,(akkor is buszozni segítettem egy világtalan bácsinak) és akkor se mertem megkérdezni. 14/f

2013. aug. 7. 23:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Érdkes, mert a vakok között, inkáb a vak szó a tabu... Nekem három vak ismerősöm van, ebből kettő nagyon közeli, és a világtalan szót használják a köreikben.
2013. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

10. vagyok. ( azt hiszem:) )

Én nem tudom hány vak ismerősöm van, de szerintem 50felett, és ebből igaz csak kettő nagyon közeli, egyik én vagyok, a másik a férjem, de a világtalan kifejezést nagyon nem kedveli senki. Azok közül, akiket ismerek. Mindig a "vak" szót használják ha vak emberről beszélnek. Biztos más részén lakunk az országnak:)

2013. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!