Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok (15-18), fiúk a vélemén...

Lányok (15-18), fiúk a véleményetek kérdem, ti mit gondoltok erről? FONTOS!

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentünk bulizni, mindenki tök jól érezte magát, és már kijöttünk a szórakozó helyről, amikor elkezdték az én lány "barátaimat" cikizni más lányok, (mi összesen 6 voltunk 4 lány 2 fiú) ilyen tudjátok ostoba "party lányok", aztán mondtam a többieknek, hogy induljunk. Eljutottunk egy buszmegállóhoz, közben ők követtek minket, ahol nagyon sokan álltak, szerintem 50-60 ember, és a "páwa, metroszexuális, félig-meddig kigyúrt" barátaik (3-an voltak), elkezdtek engem cseszegetni "Na mi van b**i gyerek", meg hasonlók, aztán mondtam nekik, hogy "Húzzatok innen, mert kiütlek 1-0 b**meg". (ez gáz beszólás tudom) Ilyenkor már az egész buszmegálló minket figyelt. Már mentünk tovább kb. 15-20m voltunk a buszmegállótól, mikor elgurult egy kicsit az agyam, és felvettem a kesztyűt, és elkezdtem vissza szólogatni komolyabban. Aztán egyik, keményebb srác onnan, azt mondta nekem "Na mi van csicska gyerek a lányok szoknyája alá bújsz?". Erre megiramodtam és elkezdtem feléjük futni, és beütöttem annak a gyereknek (mellékesen boxoltam 8 évig), amire ő neki esett a falnak és össze esett. Szinte mindenki körülöttem, így "újjj"-oztak. Annyira meglepődtem, hogy ekkorát tudtam ütni, mert már rég nem bokszoltam, elkezdtem, így hangosabban mondani, hogy "Ennyi voltál b*zi gyerek!!!" 2x-3x, sétáltam vissza a többiekhez a buszmegállón keresztül, mire így az ilyen 15-18 éves lányok nagyon néztek, meg így igazából mindenki, meg az osztálytársaim sem szóltak hozzám nagyon, csak nagyon megvoltak lepődve szerintem. Szóval kérdésem az, hogy mit gondolhattak azok az emberek, akik ezt látták? Meg, hogy lehet-e ebből komolyabb bajom? Egész nap ezen gondolkoztam. Nem vagyok egy balhés gyerek, de ami sok az sok volt és szerintem teljes mértékben megérdemelte.

2013. aug. 18. 23:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én lányként mondom nem szeretem a bunyót se a verekedős pasikat. Jó persze védje meg magát ha kell.
2013. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!