Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez már 21 évesen...

Szerintetek ez már 21 évesen szégyen/gáz?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok és hát nem vetem meg az alkoholt. Persze nem rúgok be minden bulin, nem italozok minden másnap az egyetemen, de azért olykor-olykor, ha nagy buli van pl. nyitó buli, ilyesmi vagy valamilyen alkalmat ünnepelünk a barátokkal, barátnőkkel akkor bizony iszunk és sokszor be is rúgok, de nem vállalhatatlan leszek, csak szimpla részeg. Nem drogozom, nem fekszek le mindenkivel, mindig vigyázunk egymásra a barátnőimmel :-) Szerintetek mennyire fér bele, ha egy lány az egyetemen még mindig ilyen bulizós és nem csak egész nap magol és netezik? Sokan megbotránkoznak ezen? A szüleim tudják, hogy mi megy az egyetemen, anyukám szokta mondani, hogy mértékkel, de nem igazán szólnak ebbe bele.

2013. aug. 24. 22:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas! Teljesen átérzem, amit írsz, pedig én a bulizós fajta vagyok :) Nekem is a suli az első, ösztöndíjam is volt egy évig, remélem most is összejön. Az én csoporttársaim kb. fele egy szerencsétlen, naplopó, tudatlan....persze vannak gyengébbek mindig, én sem vagyok minden tantárgyból jó, de hát könyörgöm, már elsőben 2-esekre vizsgáztak, ami hát kb. ovis szint volt, Órán alszanak, facebookoznak aztán vizsgaidőszakkor írnak a közösbe, hogy légyszil, akinek megvan tegye már fel ezt-azt, hát a nagy lófaszt, ha én képes vagyok az órán ülni, figyelni és karmolni, mint állat, akkor ő is képes rá....szóval én csak annak adok jegyzetet, aki meg is érdemli és a barátom, nem csak akkor jópofizik, amikor kell neki a segítség :)
2013. aug. 25. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!