Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én nem vagy ti sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem vagy ti sem mertek a tömegközlekedési eszközökön ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mikor meglátok egy jó csajt a vonaton az a helyzet hogy azért nem merem megszólítani mert zavar a többi utas. Szóval titeket nem zavar ha a több utas látja hogy ismerkedtek? Ha csak 1-2 ember utazna rajtam meg a kiszemeltemen kívül akkor az nem baj, de mikor már 20-30 vagy annál többen vagyunk a vagonban az nagyon idegesít. Titeket nem zavar a többi utas a tömegközlekedési eszközön ha ismerkedni szeretnétek?
2012. nov. 29. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én ott még sosem ismerkedtem, azt viszont már láttam h mások próbálkoztak, de nem lett belőle semmi, a csaj tisztára égőnek találta vörös volt a feje mint állat, a körülötte lévő 40 szempár és fül mind rá figyeltek...


Én maradok a baráti körnél, 1-2 szórakozóhelynél

2012. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De, szerintem zavarja a többi fiút is. Én lány vagyok, minden nap megbámul meg mosolyog rám több fiú is a járműveken, de egyik sem mer megszólítani.
2012. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Máshol sem. Sajnos. Még haversági szinten sem. Ez van. Ez jutott!
2012. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Utálom, ha valaki tömegközlekedési eszközön ismerkedik. Főleg, ha azt hiszik, hogy ha egyedül utazok, már rám is lehet hajtani...
2012. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na igen ergo ott SEM lehet. Akkor mégis hol...? Szinte minden helyet kizártak. Mindenhol "gáz" vagy "nagyon gáz". Neten is, utcán is, tömegközlekedésen is... Akkor mégis hol?
2012. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szórakozóhely, tudod azért is van ;)
2012. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha valaki utálja a szórakozóhelyeket, és szintén olyan barátnőt akar, aki így vélekedik?
2012. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az találjon más megoldást, de könyörgöm, ne tömegközlekedésen. Múltkor is utaztam egyedül, aztán fel akartak szedni...
2012. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
amm engem anyám nem enged el discóba :D
2012. nov. 29. 20:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
am ez az életbe nem volt bevett gesztus, hogy meglátsz valakit aki tetszik és odamész vadidegenként, hogy szia megismernélek, ez eléggé ilyen bemegyek a húsboltba és kérek 3 rúd kolbászt feeling
2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!