Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted ciki, ha valaki nem...

Szerinted ciki, ha valaki nem jár bulizni? Vagy miért néznek le az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Én nem járok diszkóba, bulikba, fesztiválra. Ő nekik nem nyár a nyár Fesztiválok nélkül, Balaton Sound, Sziget, akkor ha nincs nyár, akkor hajógyári diszkók, tele van a Facebookjuk is a bulis képeikkel.

Engem nem zavar, érezzék jól magukat, de miért néznek le azért, mert én nem járok ilyen helyekre?

Volt, hogy beszélgettek, egymással, hogy ki hol volt bulizni pénteken, és oda szóltak nekem, hogy "hé, te merre voltál? Jaaa, bocsi, téged be se engednének ha fizetnél se! Hhahahaha!" meg egyszer beteg voltam, és hétfőn nem voltam suliba, és kedden oda szóltak szünetbe, hogy " Miért nem voltál tegnap suliba? beb****l mi? aztán másnapos voltál mi? :D hahahaha!"


Miért hiszik, hogy Ők annyira menők? Bulizni járnak. Na és? Mintha valami speckó dologba lennének benne.

Most miért ciki, szerintük, ha valaki nem jár el lerészegedni, a tömegbe, és rázni magukat hangos zenére, villogó fényekre?

Miért röhögnek ki érte?

18/f



2013. okt. 16. 10:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem ciki.De mértnem jársz bulizni néha? a kérdésedböl itélve barátnőd sincs,mert ugye akkor néha-néha eljárnátok valahova,esetleg ő is olyan tipusu minte,mert akkor megértem.A barátaid valamiért,ki közösitettek.nehéz ügy.
2013. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 vörös98 válasza:
100%
szia:D nemtom ez megnyugtat e vagy nem, de hidd el, a te "fajtád", akinek nem az a célja, hogy bebasszon, utána meg azzal keféljen, aki az útjában van, aztán nem is emlékszik rá..., szóval hidd el, lehet hogy csak ez zavar, de ha a háttérben benne van az is, hogy nincs csajod (ha van, ne haragudj xd ) de te sokkal kapósabb vagy. ez nem menőség, ez szánalom, amit ők csinálnak. ennyi :)lehet, hogy most a "menő" kisgyerekek a mindenség, de egy idő után ki fognak égni, megunják őket, megunják önmagukat, aztán jön a pofára esés. szóval nem. nem vagy ciki:)
2013. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Itt a hangsúly nem a bulizás/ nem bulizási szokáson van. Hanem azon, hogy Te a "kötelező körön" kívül (iskola, munka stb.) építessz-e bármilyen viszonyt az embertársaiddal. Mert ha ilyeneket szólogatnak be, akkor te valószínűleg egy papucs vagy, aki nem tud kiállni magáért, illetve kerülöd a konfrontációt. Tudod a nagyszüleim is ilyenek voltak, csak akkor még bevitték éjszaka megverni, meg megerőszakolni az embert, mert keresztet vetett, és valaki látta. Te valószínűleg nem nyitsz egyáltalán a társaid felé. Ahogy lejár a műszak, te mész a "saját világodba", ami - mivel gyakorira irogatsz- nem a novellás kötetet jelenti. Szuperfrusztrált vagy, lazíts; a Mucsi is megmondja, hogy néha ki kell ereszteni a gőzt. De ne a szer vezessen, hanem a lélek.
2014. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!