Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki ha az osztálytársaim...

Ciki ha az osztálytársaim előtt kell letolnom az alsógatyát?

Figyelt kérdés
iskolaorvosin mikor a fütyimet nézik meg a szurit is előttük kapom felkarba mondjukaz még elmegy nekünk kell zuhanyozni minden tesi után nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt de kicsit ciki nekem jah amikor nézik csaka fiúk vannak bennt négyen megyünk be és lekell vetkőzni mindenkinek alsóra megvizsgál mindent aztán a többiek a velem bennt lévő fiúk előtt tolassa levelem a gatyát a térdemig meg ki is buktassa de vissza mindíg nekem kell kicsit égő a többiek előtt szrintetek is 7.-es vok s fiú irjatok köszi
2010. okt. 24. 15:51
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
81%

Mondd azt nekik,hogy forduljanak el. :DD

Áh dehogyis.Miért lenne ciki?Ők is fiúból vannak nem?Akkor nekik is ciki ha rájuk kerül a sor?Nagyonnem. ;D

Inkább vegyék észre a bajt,mint hogy később szenvedjetek vele.

Amúgy a lányoknak meg a pólót kell levenni.Az se kellemes.

13/L

2010. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
95%
Volt már hasonló kérdés itt. Visszautasíthatod, hogy így vizsgáljanak meg és szólhatsz, hogy egyedül akarsz bemenni.
2010. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
95%
Cikinek nem ciki, de mindenképpen helytelen és jogsértő dolog az orvos részéről.
2010. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim válasza:
59%
Hát őszintén szólva tényleg elég cikis, de gondolj arra hogy nem csak neked, mert ugyanezt a többieknek is meg kell csinálniuk.(gondolom én, hogy nem csak neked kell) vagy ha úgy van hogy bementek pl. 4en és nem tom nálatok hogy van, hogy ha kész van az egyik ki lehet e mennie vagy meg kell várnia a többit. de ha nem kell megvárni és ki lehet menni akkor állj be utolsónak és nem lesz ciki, mert már csak te leszel bent addigra.(de nem tom hogy van nálatok.. ennyit tudtam mondani=))
2010. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
mint írtam is a zuhanyozás miatt nem vagyunk szégyenlősek egyms előtt csak a tudat ciki rossz, hogy látnak
2010. okt. 24. 16:04
 6/53 anonim ***** válasza:
80%

Elsőnek:


Maradjuk annyiban, hogy a fiúknak is le kell venniük a pólót...

2010. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Mondjuk zuhanyozni is utálok a többiek előtt de muszály mert aki nem zuhanyozik le az oszt főit kap megkell várni a többieket a szuri miatt nektek is kellett zuhanyozni tesi után?
2010. okt. 24. 19:37
 8/53 anonim ***** válasza:
74%
Kellett és utáltam,mert ha levetkőzök mindig feláll és állandóan rajtam röhögtek.
2010. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
63%
Hát nekünk soha nem kellett zuhanyózni,olyan hogy kötelező valójában nincs,mert jogtalan,senki nem kényszeríthet rá.Hát elég ciki ha így akarnak vizsgálni,az össze fiúnak össze kellene fognia,vagy a szülőket is bevonni,esetleg ha jó fej az ofőd,(amit kétlek ha kényszerít tusolásra,mert kényszeríteni senkit semmire nem szabad)akkor őt és megkérni,hogy ezt a vizsgálatot egyesével végezzék el.Ez lenne eleve a normális dolog.De eleve ez sem kötelező vizsgálat,mert olyan nincs is.Nektek kellene kijárni hogy ilyen ne fordulhasson elő,ha a szüleiteket érdekli hogy mi van veletek,akkor igen is modjátok el,hogy így szoktak megvizsgálni titeket és ez mennyire rossz érzés és szeretnétek ha normális módon,más jelenléte nélkül vizsgálnának meg benneteket,hisz ők sem más munkatárs előtt vizsgáltatják meg magukat,és hát az iskolatárs is egyfajta kollega.Simán nem engeded,megmondod hogy egyenként szeretnéd,de ha az anyukádat érdekled akkor mond el és majd csak fog tenni valamit.
2010. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
63%
Ciki,én nem engedném,nálunk ilyen vizsgálat még nem volt,de nem is engedném így meg föleg nem.Meg ilyen kötelező zuhanyzás sincs,azt sem hagynám,csak ne kényszerítgessenek semmire,nincs is ilyen,csak fenyegetnek folyton.Szerintem csak összefogás kellene,meg ki kellene magatokért állni.
2010. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!