Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj a vállízületem és a...

Miért fáj a vállízületem és a csuklóm? (bocsi a hosszú szövegért, de kérem, olvasson! )

Figyelt kérdés

Most elmondok egy kis történetet. (ha ez segít)

Tavalyelőtt ősszel elkezdtem járni úszni(már régóta úsztam, csak pár éve abbahagytam, most meg újra). És tavaly februárban röpiztem, és hirtelen hátrabicsaklozott a csuklóm, és nagyon fájt, alig tudtam mozgatni, mintha eltörne, és azonnal mentem orvoshoz, és azt mondták semmi, csak meghúzodott, 3 hétig viseltem gipszet, mire levették, visszamentem úszni. És ekkor fájni kezdett a vállam, a csuklóm minden oké volt. És nyáron kemény edzésem volt és nem bírtam tovább úszni, meg nagyon is fájt a vállam, elmentem orvoshoz, ortopédia, röntgen meg ilyenek. És mondták, hogy nincs semmi baj, csak meg van erőltetve. És 3 hónapig nem szabad úsznom. És gondolkoztam, és abbahagytam. És kaptam egy ilyen gyógytapaszt, amivel meggyógyitja a vállamat. És egyszer csak rátapasztottam, és másnap meggyógyult, teljesen! Nem is fájt. És azóta jobban voltam, később tavaly télen megint jött a fájdalom, vettünk megint a tapaszt, és nem gyógyult meg, még mindig fájt. Anyukám gondolja, hogy nem jó helyen van az ágyam, és áthelyeztük, és mégsem gyógyult, még mindig fáj. Amikor felkelek, nem tudok nyújtani, nagyon sokszor azt csinálom, hogy az egyik kezem fogja a másikat és úgy felkelek, és felállok. Szörnyű és fáj. Sok helyekre mentem, és mondták, hogy semmi.

A másik sztori a csuklóm. Folyton kattog, persze a vállam is. Néha jól esik, ha kiropogtatom, de olyan hangos, szinte fáj is. Anyukám nem bírja hallani ilyet.


Tudom, hogy ti nem vagytok orvosok, meg ilyenek. De kiváncsi vagyok, hátha ti is már ilyen helyzetben kerültetek, akkor kérem segítsetek! Köszönöm, nagyon hálás lennék!


2013. máj. 27. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

és esetleg vegyetek ízületvédőt és.:)

és arthoxon-nak nevezik.

és guglizz és rá:D

és ne felejts sok folyadékot inni,és minden nap.

2013. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Arthroxon
2013. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-vagy szarul csináltál egy gyakorlatot sokáig (én pl a döntött törzsű állva evezést abbahagytam hátfájás miatt, és hasvafekve csinálom)

-vagy alapból vmi baj van vele (pl biciglibaleset)

-vagy nem szedtél ízületvédőt semmit se és már évek óta edzel

-vagy nem szoktál rendesen bemelegíteni

-vagy pucéran edzel és a vállad nincs eléggé melegen közben így

2013. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!