Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen hogyan...

Miért vagyok ilyen hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Mindenki lesz@r,mindenki utál .A csajokkal nem tudok mit kezdeni lefagyok és elfelejtem mit is akarok mondani.Sokakat megkérdeztem miért nem kedvelnek de nem mondanak semmit.Bulizni nem szeretek.Önbizalmam semmi és sehogysem tudok szerezni.Önmagamat sem tudom adnii.Nem szeretném így folytatni.
2014. jan. 2. 23:30
 1/3 anonim válasza:

Elöször is álj a tükörbe vagasd le a hajad ha nagy, csinaltass vele valamit hogy vagany legyen.

-ha pattanasos vagy akkor meny el egy kozmetikushoz, minden nap reggel este szappanal mosd meg az arcodat, es ha nagyon piros a kozmetikus utan akkor forralj fel vizet ontsd ki egy talba ,ulj egy szekre es tedd a forro vizzel teli talat az asztalra rakj a fejed fole egy takarot hogy befedjen minden rest es hidd el ha parszor csinalod ezt hatni fog ;)

-ha nem bizol magadba akkor csinalj olyat amitol bizni fogsz magadba mondjuk ha szeretsz rajzolni akkor rajzolj es legy buszke a rajzodra ha sportolni szeretsz akkor legy buszke hogy te kiraly vagy abba .. Vagod?

-es ha mindenki utal akkor lehet hogy tul optimista vagy marmint hogy nem akarsz semmit sem csinalni.! Hat valtoztass ezen megha nem tetszik amit csinalsz vagy hazudnod kell akkor hazudj! Ugyertem hogy ha valami nem tetszik akkor ne sertsd meg oket hanem mond hogy szép stb..

Probalj meg nepszeru lenni es hidd el hogy nepszeru vagy koszonj mindenkinek :) vagy halgass zenet es legyel laza ;)

REMÉLEM SEGÍTETTEM.! :)

2014. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egytizenhétéveslány válasza:
Menj el egy pszichológushoz. Komolyan, biztosan segíteni fog, hogy megtaláld az önbecsülésedet és a helyes önértékelésedet. El sem hinnéd, manapság milyen sokan járnak... Egyébként pedig: legyél kedves másokhoz, próbálj meg jókedvű lenni, és kezdj minden új napot úgy, mintha ez lenne az első... Hajrá! :)
2014. jan. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jan. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!