Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok ESSEMMről,...

Ti mit gondoltok ESSEMMről, meg Mr Bustarol? Remelem negativ!

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek a velemenyetekre ebbol a temabol! En szemely szerint utalom az osszes felkapaszkodott RTM-s senkit. Lehet oltogatni,fujjongani,de ezek tettek le valamit az asztalra??? SEMMIT! Garazs b*sszod, meg eyoooooo,ennyit mindenki letud tolni. Ilyenkor tisztelem eminemet,mert Ő tenyleg tett le valamit az asztalra 13 grammyvel,es az elso oscar dijas rapperkent... de ezek????? vicc
2014. jan. 8. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is ne hasonlítsd össze eminemet velük mert teljesen más szint, eminem a rap királya ők pedig csak magyarországon ismertek. 2. Essemm nem RTM-es 3. Az RTM tényleg egy hulladék,nem szeretem én se de a hatalmas fanok próbáljanak meg eltávolodni a fanatizmustól és fogadják el hogy a Busta rajongókon kívül senki nem szereti őket mert nem hoznak színvonalat csak unalmas arcoskodás vagy ha véletlenül nem akkor semmi flow csak beszélnek az alapra amit repnek neveznek :D 4. Essemmről meg annyit hogy ő egy jó repper szerintem, csak nem tett jót ez a sok Busta feat..... eddig nagyon jól írt Essemm és imádtam de már ő se hoz semmi különlegeset és sajnos azt kell mondani hogy Busta miatt. Persze ez csak az én véleményem.....
2014. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én se szeretem őket.
2014. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyiket se szeretem....

Inkább tkyd,day bsw

2014. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem tetszik akkor nem kell nézni, nem kell hallgatni... Mi az hogy "remélem negatív"?? Milyen alapon szólod le az embertársadat?

Ki nem szarja le hogy ki mit tesz le az asztalra?? Ma odament valaki hozzád és megkérdezte, hogy -Te öcskös, ugyanmár, te mit tettél le az asztalra?

2014. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58%
essemm szövege csak abból áll hogy garage garage semmi mondanivalója nincs, talán még a rajkór 3 jó szám, mára már elcsicskult... mr. busta nem rossz de neki sincs sok mondanivalója a RTM-ben talán az ak26 jó meg az ilyen nem felkapatottak pl beerseewalk,2arc stb
2014. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én utálom ôket, Finuccsi a legjobb! Halot finuccsi az rohadt jó száma, bár a refrén annyira nem de a szöveg az adja!
2014. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig jók voltak, míg nem lettek divatok. RTM is 1000 szer jobb volt 2-3 éve. Busta számai meg már össze sem hasonlíthatók, a Da Flava, Kamikaze vagy korai RTM es számaival. Mutatom a fukkot? pfffff
2014. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó:) teljesen egyet értek:) régen a kamikaze-t,én is nagy szerettem:) de ezek a mai számok? vicces
2014. jan. 30. 15:23
 9/10 brokenbone ***** válasza:
essemm és busta itthon a legrosszabbak.abszolút semmitmondás, ötlettelenség, amerika majmolás.be akarják hozni amerikát, de csak a majomkodás megy.nevetségesen rosszak.amit ők csinálnak, az kimeríti a fake hip-hop fogalmát.
2014. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csináld utánuk!Te is tudsz olyanokat írni?Írjál!
2014. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!