Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek normálisan az...

Hogyan edzek normálisan az edzőteremben, ha zavar a sok ember?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék normálisan edzeni, de nagyon zavarnak az emberek, ha kevesebben vannak lent akkor mindig jobban megy, de amikor több vannak, foglalják az edző felszereléseket, meg önelégülten a tükörben pózolnak, hangoskodnak nagyon zavaró!
2013. dec. 3. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem ezért van saját termem, akkor megyek amikor akarok.
2013. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezért preferálom a déli időszakot.
2013. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha dolgozok, akkor sajnos csak este fele tudok menni.
2013. dec. 3. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:

vagy elmész reggel, meló előtt.

vagy ha pesti vagy, vannak 24 órás termek, és ha nem vagy családos, vagy nem kezdel reggel korán, akkor mehetsz késő este is, annak is van egy feelingje.

2013. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük. Ahol edzem, ott is van jó pár ember aki dumálni jár le, meg foglalni a gépet. Egyszerűen úgy csinálok mintha ott se lennének, letolom az edzést és kész.
2013. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább próbálok olyankor menni, amikor nincsenek sokan. Ha erre nincs mód, akkor kénytelen vagy lenyomni magadban pár "szúszá"-t, aztán folytatni az edzést :)
2013. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Áh, én is most 10kor meg délben voltam lent, és tele volt. Szörnyű.



I dont want to go outside. There are poeple out there.

Life as an introvert : (

[link]

2013. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De jó, hogy nálunk este 6-kor már csak a disznók meg a kecskék vannak kinn a teremnél. :)
2013. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!