Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csinálja ezt ha szeret?...

Miért csinálja ezt ha szeret? Vagy ez a normális és nekem vannak nagy elvárásaim?

Figyelt kérdés

Barátommal már hónapok óta együtt vagyunk. Nagyon szeret , bármit megtenne értem, mindent úgy csinál,hogy nekem jó legyen. És itt jön a de.

Én úgy érzem egyáltalán nem tisztel. Nagyon komolyan zenét tanulok (már kiskorom óta) és már pár év és lediplomázok belőle, de folyton mondja,hogy mire megyek én ezzel, és mindig röhögve megjegyzi,hogy majd mehetek én is a nótatvbe és ha elmegyünk egy utcazenész mellett akkor mindig mondja,hogy "látod magad itt 10 év múlva?"

Valamint mindig leszól mindent. Leszólja,hogy miket olvasok,hogy mit hallgatok, hogy milyen filmeket nézek, hogy mit szoktam inni. Mindig kiröhögi a terveimet, amiket szeretnék az életben elérni és szerinte én álomvilágban élek, mert szeretnék jól élni és nem életem végéig egy irodában poshadni. Szerinte ez mind hülyeség, az élet természetes rendje,hogy dolgozzunk életünk végéig, holott ő is munkanélküli jelenleg. A barátaimat folyton szapulja, egy kedves szót nem tud róluk mondani, ki is jelentette,hogy Ő aztán biztos nem fogja megismerni a "nyomi" barátaimat.


De aztán meg mindig teszi a szépet, meg kedveskedik, mikor tudja,hogy nekem ez rosszul esik. Mit csináljak?



2014. jan. 25. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
"Nagyon szeret , bármit megtenne értem, mindent úgy csinál,hogy nekem jó legyen." Amit ez alá írtál, homlokegyenest ellentmond ennek. Igazából, ha fair akarsz lenni, adhatsz neki egy esélyt és egy komoly beszélgetés során értésére add, ez így nem jó. De nem hiszem, segítene. Leírásod alapján felejtõs a srác. Bocs.
2014. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!