Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hol érdemes...

Szerintetek hol érdemes ismerkednem, ha 26 éves férfiként egy 40-en túli nővel szeretnék megismerkedni, tartós kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik társkeresőn.
2014. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Máskor én is ezt gondoltam,de a társkeresőkön mind korban hozzájuk illőt keresnek azok akiket eddig láttam.
2014. ápr. 12. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet ismerkedni ezzel a céllal, de akkor neked is úgy kell hozzáállnod!

Szal ne úgy tekints rájuk mint idősebb nőkre, hanem mint csajokra, szal alap, h tegezed, nyugodtan dicsérd a szemét stb.

Annyi gond van, h te tartós kapcsolatot akarsz.

Szal az én tapasztalatom az, h ha csak mint szerető közeledsz akkor szívesen várnak az ágyukban, tartós kapcsolatot viszont nem szívesen, mert nem akarják magukat megégetni.

2014. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent a megégetni?
2014. ápr. 12. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt, h összejöttök, aztán míg jól néz ki addig keféled meg királynőként kezeled majd 50 fölött meg szépen lelépsz, mert már feltűnő a korkülönbség.
2014. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

helló!


huszonévesen több kapcsolatom is volt rövid és hosszabb is idősebb nőkkel.(40-65 éves korig).

iszonyatosan nagy szeretők, a szex az velük valami kimondhatatlan, és volt, amelyik első randin is egy köntösben várt, alatta semmi nem volt.

De érdekes a korombeli 30as nőkkel alig jövök ki, de az idősebb nőkkel megvan egyből az összhang.

az összessel társkeresőn jöttem össze.

de volt egy kivétel, őt kutyasétáltatás közben bűvöltem el.este már főzte a vacsorát, amit közösen ettünk meg.

2014. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De furcsa, én 37 évesen (egy 10 evvel fiatalabb férjjel) pont fordítva gondolom: messzire szaladnék attól a huszon- vagy akárhány évestől, aki nyilvánvalóan csak a szexre hajt, de esélyt adnék bármilyen korú szimpatikus férfinak, aki komoly kapcsolatot szeretne. Megégetni magam azzal, hogy elhagynak egy fiatalabbért, bárkivel megtörténhet, még a nálam jóval idősebb férfi is bármikor bekattanhat, kapuzárási pánik, miegyéb... emiatt nem zártam ki a fiatalabb fiúkat.
2014. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg Kiszel Tündét.

Kalandra biztosan találsz, de tartós kapcsolatra nehezen. Én 41 vagyok, de nekem az alsó korhatár a férfiaknál 35 év, mert nem szeretek tanítónénit játszani.

(senki ne írjon társkeresős privátot mert nem érdekel)

2014. ápr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!