Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy van ahhoz valakinek...

Hogy van ahhoz valakinek pofája, hogy odébb tolja az előtte álló cuccait a bevásárló központban? Jogosan hívnám a biztonsági őrt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 17:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon nem értitek, kézi kosárral voltam, letettem a 3 doboz teámat a szalagra, mögöttem állt a fickó és egy kur.va szó nélkül odébb tette, de olyan gesztussal, hogy az volt a felháborító.


Nem értem milyen dührohamról beszélsz... Ilyen durva, agresszív gesztussal valaki rászolgál, hogy legalább annyit közöljenek vele, hogy nincs rendjén, hogy hozzá nyúl más holmijához ilyen ortopéd módon. Erre nem ez lett volna a megoldás, hanem megkérni, hogy én tegyem arrébb. Nem is az, hogy arrébb tette, hanem ahogyan...

2014. ápr. 13. 00:30
 12/16 A kérdező kommentje:
Eleve támad itt is mindenki, már a kérdéseket is vádlóan teszitek fel... Gyanítom a kommenteket sem olvastátok el...
2014. ápr. 13. 00:34
 13/16 anonim ***** válasza:
28%

Mi a történteknek csak azt az oldalát ismerhetjük meg, amit te elmondasz, a saját szemszögedből.

Vagy valóban olyan stílusban tette arrébb, vagy csak te érezted/vélted bunkónak a mozdulatát.


Minden ember azt hiszi, neki van igaza.

Hallgasd meg egyszer két ember vitáját... ugyanazt a történést egészen másként fogják elmesélni.


A lényeget ráadásul te nem látod.

Mindegy mi történt, órákkal később, hajnalban az interneten leírni mindezt már semmit sem fog változtatni.


Legfeljebb a mérged adod ki. De akkor ez nem kérdés, csak panasz.


Mély levegő, forró fürdő + valami jó tea/kávé.

2014. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát igen... Nagyon sajnálom, hogy az ilyen embereken nem fog változtatni semmi, még jobban, hogy mire neveli ilyen a gyerekét, unokáját. Olvastam több cikkben is már, hogy az intelligencia szint fokozatosan csökken Angliában is pl. Összességében elmondható sajnos, hogy pont azok vállalnak gyermeket akik nem nevelik normálisan és lassan vagyis már most is a normálisak vannak hátrányban. :/
2014. ápr. 13. 00:47
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező, neked van igazad.


A többi válaszoló azért tesz úgy, mintha gyengeelméjűek lennének, mert azt képzelik, hogy a hímsovinizmus és a nők elnyomása, semmibe vétele alapkövetelmény.

Nézz csak körül ezen az oldalon, vagy inkább ebben az országban: tele van ilyen középkorban megrekedt, európai állapotokat hírből sem ismerő, saját nyomorukat betegesen kompenzáló szerencsétlen hím-pótlékokkal.


Fel a fejjel, neked van igazad, ne hagyd magad megdumálni az ilyen véglényektől!

2014. ápr. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves 03:59-es válaszoló,


Mindenbe feminista propagandát erőszakolni nem a lehető legszerencsésebb megnyilvánulás. Épp az lenne az egyenlőség és egy ideális társadalom lényege, hogy egy adott viselkedésformát nemektől függetlenül ítéljen meg a közfelfogás, és ne az alapján ítéljen, hogy a résztvevő éppen nő vagy férfi volt-e. Ez ugyanis óhatatlanul kettős-mércéhez vezet.


Ott pedig eleve kiütközik a mögöttes frusztrációd, ha ilyen tömény agresszió mellett akarod Te, mint bírálatra jogosulatlan személy eldönteni és ellentmondást nem tűrően kinyilatkoztatni, melyiküknek volt igaza.


"gyengeelméjűek" "nyomorukat betegesen kompenzáló" "szerencsétlen hím-pótlékok" "véglények"


... mindezt a kulturált viselkedésről szónokolva. Lenne még mit tanulnod.

2014. ápr. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!