Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálják a kövér embereket?

Miért utálják a kövér embereket?

Figyelt kérdés
Oké, azt elhiszem, hogy egyesek szerint milyen "menő", hogy lenézik, megalázzák, kiközösítik, de ez már nemnormális. Nektek milyen problémátok van velük? Ki számít már kövérnek?

2014. ápr. 21. 08:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az agresszív személyi edzőm erre azt szokta mondani, hogy a világháború alatt és után nem voltak kövér emberek... értsd ezt úgy, hogy aki kövér, az nyilvánvalóan többet eszik a szükségesnél még akkor is, ha mások kétszer annyit esznek. Nem élsz vele, nem tudhatod mennyit és főleg mit töm magába otthon.


Van egy jó kis sorozat a TLC-n, Zugevők a címe, ebben diétázók sajnáltatják magukat, hogy hát ők alig esznek, mégsem tudnak fogyni. Egymástól függetlenül mind napi 900-1200 kalóriát mondott, hogy annyit fogyaszt. Na a műsor a családtagjaik és munkatársaik segítségével bekamerázta a lakásukat, a munkahelyüket és magánynyomozókkal figyeltették őket 1-1 hétig, hát hadd ne mondjam mik derültek ki: otthon a családnak előadták a salátacsipegetést, aztán munkába menet bezabáltak sütivel, munkahelyen diétás kaja, mellé cukros energiaital és tonnányi csoki mert "kell az energia" hazafele megálltak gyorséttermeknél, fagyiztak, cukros üdítőt ittak, majd hazamentek és ették a salátát és sipákoltak, hogy miért nem fogynak... átlagosan napi 4000(!) kalóriát ettek, pont a négyszeresét a bevallottnak.

2014. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
68%

"Azért mert a kövér emberek nagy része igénytelen,persze nem az összes.Mert ugye ezeknek az embereknek a nagy része csak sápítozik össze-vissza hogy nekik milyen rossz hogy kövérek,de semmit nem tesznek annak érdekében hogy lefogyjanak.A másik oka meg az hogy kitűnnek a tömegből."


ja igaz én is ismerek egy kettőt aki tényleg csak sápítozik egy csaj panaszkodott nekem mindig mekkora kövér már mondom gyere menjünk el futni azt mondja ő nem tud mondom miért? mert csak 5 métert bír futni mondom akkor jolvan csak 5 métert futunk és aztán sétálunk és megint futunk hogyne a p_csájába se volt de engem az b_szott fel legjobban h elmondom neki a megoldást sőt segíteni is próbálok rajta... nem nem hogy egy hét múlva nem h másnap hanem kb 10 perc múlva megint mondja nekem h mekkora kövér már és állandóan ezzel jött


a másik gyöngyvirág az meg anyámnak a kolléganője az doktor nő :D annak is megvan a magához való esze azzal zsarolta a férjét ha leszokik a cigiről akkor ő lefogy a pali leszokott de neki a p_csájába se volt lefogyni és azt azért tegyük hozzá h a cigit lerakni nehezebb mint mondjuk mozogni vagy nem enni... de ő is kidolgozott egy sajátos "fogyási" módszert h ő pénteken csak vizet iszik mást nem fog se inni se enni... hm gondoltam f_sza csak az a baj ezzel h a többi 6 napon tömi magába a cukrot csokit meg tulajdonképpen mindent amit lát

2014. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Egyetértek az 5. válaszolóval.Én egy örökölt betegség(igen lassú anyagcsere) miatt lettem kövér.Pedig eddig fociztam, úsztam most gyaloglok biciklizem és íjászkodom.Szerintem ez bőven elég az iskolai tesit nem is számolva.Hizlaló kajákat sem eszem.Persze gyerekkoromban mikor ilyen dolgokról elképzelésem sem volt valóban ettem édességeket mert azt hittem olyan vagyok mint a több.Már 5-6 éve nem voltam 1 alkalommal se(!) mekibe/bármilyen gyorsétteremben.Nagyon ritkán(ha nincs kivételes alkalom) havonta eszek 1-1 chipset/csokit.Fehér kenyeret és tésztát is lassan kiszorítom de sajna menzás vagyok így ez ellen nem sokat tehetek.Ennyi mozgás mellett a napi kb 1500 kcal pedig nem valami sok.Ezekre rá jön az is hogy ha valahova megyünk(osztály kirándulás nyaralás) mindig 10-20 km-t túrázunk nehéz terepeken.
2014. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

A lassú anyagcsere nem egy betegség...

a gyaloglás és az íjászkodás nem megerőltető sport, de még az iskolai tesiórák sem...

mindezek mellé pedig "majd lassan kiszorítod" a fehér kenyeret és az ilyesmit, tehát jelenleg fogyasztod: KIFOGÁS, KIFOGÁS, KIFOGÁS!

2014. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
De kérlekszépen az.Ha em tetszik konzultálj a biológia-kémia tanárommal.Igazán nem megerőltető, főleg ha az edzést úgy kezdjük hogy futunk 20 100 m-es kört.A tesiről ne is beszéljünk nem ismered a tanáromat....és igen az ha már csak minden 3.nap eszek fehérkenyeret és menzás vagyok mit a szüleim döntenek el kifpgás....IDIÓTA IDIÓTA IDIÓTA.
2014. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert sokuk tényleg nem tesz semmit, hogy lefogyjanak, másrészt rengeteg köztük pozitív életszemléletű, ami rendkívül frusztráló tud lenni.
2014. jún. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért frusztráló, ha egy kövér ember pozitívan látja a világot?
2014. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!