Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kezdtem el gyűlölni a...

Miért kezdtem el gyűlölni a kövér embereket?

Figyelt kérdés
Egész életemben túlsúllyal küzdöttem, aztán megelégeltem és 1,5 év alatt több mint 30 kg.ot fogytam. Azóta undorodom,viszolygok a kövér emberek látványától, hozzájuk sem akarok érni, ha látok nyilvános helyen enni egy kövér embert, legszívesebben lenyomnám a torkán a kaját, ráordítanék, megütném. Miért van ez? Én nem vagyok rossz ember, nem akarok senkit bántani. Amikor elkezdtem a fogyit azon gondolkoztam, hogy majd ha lefogyok segíteni akarok sorstársaimnak a fogyásban, erre ilyen gondolataim vannak. Szörnyen érzem magam emiatt.
2012. okt. 19. 13:13
 1/6 Antimod ***** válasza:
100%

Te nem az embereket magukat gyűlölöd, hanem a kövérségüket. Nyilván magad sem szeretted ezt az állapotot, és ezért érzel dühöt, szánalmat az ezzel küszködőkkel kapcsolatban.

Szerintem is az volna a jó, ha ezt a sok felgyülemlett energiát segítségnyújtásra tudnád konvertálni, de jó kérdés, hogyan.

2012. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
En megertelek. Nem vagy rossz, egyszeruen ezt erzed. En is hasonloan erzem. Nekem olyan tehetetlennek tunnek igy, ahogy zabalnak, es nem torodnek magukkal. Persze vannak kivetelek akik betegek, de pl. anyukam elettarsa nem ilyen, mert o nagyon sokat eszik. Gusztustalan, ahogy izzad, es ahogy eszik, es egyaltalan... Ez szerintem a test feletti onkontroll elvesztesenek a hianyna, ami egy nagy gyengeseg, es ezaltal persze hogy taszito.
2012. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt utálom (gyűlölöm) amikor a kövér tehén elviszi flabélosra a gyerekét, szintén pici kocát.


Meg mellette teszem azt nyomják a norbiupdétet. Én az eluralkodott megbetegítő helyzetet utálom, nem a kövéreket. De annyira, hogy ezen majd változtatunk, mert ami ebben az országban van az nem állapot..

2012. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves TáplálkozásHarcműves:

"De annyira, hogy ezen majd változtatunk, mert ami ebben az országban van az nem állapot.."


Már megbocsáss, de te valamilyen alkirány vagy, hogy ilyen kijelentést teszel?

2012. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a régi önmagadat látod bennük? Esetleg pont a segítségnyújtás miatt akarsz agresszívebben fellépni velük szemben? Mert nem tesznek semmit, ellentétben veled?

Hidd el, a legtöbb kövér ember megpróbál lefogyni, de nem mindenkinek sikerül (nekem sem jött össze). Attól még nem kell őket elítélni, főleg akkor nem, ha ők magukat képesek elfogadni.

2012. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, de mi az a flabélos?
2012. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!