Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon lealacsonyító, hogy...

Nagyon lealacsonyító, hogy midenhova egyedül megyek mert nincs társaságom?

Figyelt kérdés

Korábban mindenhova tudtam valakit hívni, de az utóbbi 2 évben az összes barátom/haverom elköltözött innen.

Külföldre, Pestre, stb. Összesen 8 emberről van szó.

Kénytelen vagyok egyedül ruhát venni, strandra, korizni járni, bulizni is lehetetlen így. Kb. havonta járnak csak haza. Sokszor már a lakásból sincs kedvem kimenni.

Ez nagyon rossz és unalmas, mert mindenki csoportban van. A legrosszabb, hogy mindenki néz miért vagy magadban állandóan.

Hogyan változtassak ezen? 26 évesen már nehéz új kapcsolatokat kialakítani. Ekkora már megvan mindenkinek a köre, ahogy nekem is, csak szerte a világban. :(


2014. ápr. 22. 17:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok, sose ér rá egy "barátom" se... párszor eljátszották, vettem a lapot, nem keresem a társaságuk, e szerintem nekik se hiányzok... én is egyedül intézem a dolgaimat, bár hiányzik a közös szórakozás, élmények, stb. próbálok változtatni, de sajnos nehéz egy új baráti kört kialakítani.
2014. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Az egyetemmel már végeztem régen, az a társaság szintén 1000 felé széledt. Volt nekem is egy stabil barátnői köröm, még a gimis évekből, mindent együtt csináltunk, együtt vásároltunk mi is, együtt buliztunk, sétálgattunk. Aztán megromlott a viszony az egyikkel és azóta szétesett ez az egység. Azóta sajnos nekem sincs társaságom. Van persze pár barátnőm, de ez nem egységes társaság. Nekem is nagyon hiányzik egy stabil baráti kör, de fogalmam sincs, hogy kéne ilyet szerezni vagy újra alakítani. Én 28 éves vagyok, és azt veszem észre, hogy a korombelieknek, ismerőseimnek - akik szerencsések - megmaradt ez az egységes körük gimiből vagy az egyetemről és túl zárt egységet alkotnak ahhoz, hogy csak úgy bevegyenek maguk köré vagy ők is így vannak mint én és nagyon be vannak zárkózva egymagukba. Valaki egyszer azt mondta nekem még réges-régen, hogy nagyon kell vigyázni az iskoláskori barátokra, mert felnőtt korban az ember már nehezen barátkozik. Nagyon nehéz ez :( Nálam az sem sokat javít a dolgon, hogy kis cégnél dolgozom, alig vagyunk páran és nekik is megvan a saját baráti körük. Néha van olyan, hogy elmegyek 1-1 ismerőssel szórakozni és megismerkedek a tök jófej és kedves barátaikkal, de atán ez egy estére szól. Mindenki azt mondja, hogy én is tök jófej vagyok, örülnek, hogy megismertek, de ennyiben marad :( Pedig nagyon vágynék én is egy ilyen jó kis összetartó baráti körre, akikkel el lehet menni nyaralni, nagyokat beszélgetni, borozgatni..stb. Jelenleg férfi sincs az életemben, de a barátok még náluk is jobban hiányoznak. Jó volt azért leírni ezt :)
2014. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kellene szerveznünk egy baráti találkozót a kérdéshez hozzászólók között.
2014. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak nem halsz bele. Ideje hozzá szokni.
2014. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Merre laksz?

28L Hajdú-Bihar

2014. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
#13/16: remek ötlet!
2014. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Közép-dunántúl.
2014. ápr. 28. 16:41
 19/19 anonim válasza:
én fehérvári vagyok és ugyanez a problémám. 20L
2014. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!