Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Nagyon szégyellem...

Mit tegyek? Nagyon szégyellem magam, de ez így nem mehet tovább.12/L

Figyelt kérdés

Negyedik osztályban jöttem az új iskolámba, pont akkor ment el egy másik lány ebből az osztályból, így nem tudtam megismerni.

Most ötödikes vagyok, és kb. fél éve el kezdtünk beszélgetni facebookon ezzel a lánnyal. Nagyon megsajnáltam, mert a +25 fős osztályból mindössze 2 van, aki elfogadta olyannak, amilyen. (A lábával vannak gondok, fogyatékos miatta.)

Minden nap beszéltem vele facebookon, úgy tekintettem rá, mint egy barátra, és ezt kölcsönös volt. Le is írtam neki, hogy milyen jó, hogy ilyen nagy barátok lettünk, és hogy ő elfogad olyannak, amilyen vagyok. Ezek után jöttek a lelkizések stb. Rengeteg titkomat elmondtam neki, ő is 1-2-t. Állandóan írtam, hogy mik történnek az osztályban, nagyon jó volt neki írni. Azt mondta, hogy valószínűleg jövőre visszajön ebbe az osztályba. Egyszer találkoztam is vele személyesen. Ezzel semmi gond se volt EDDIG.

De kb. 1 hónapja már kicsit zavar, hogy minden nap ír. Értem én, hogy nincsenek barátai, csak én, meg, hogy csak én állok már vele szóba, de ez kicsit idegesítő. Meg amúgy is vannak idegesítő szokásai..

Nagyon félek, hogy ki fognak közösíteni jövőre a mostani barátaim, ha én vele vagyok.

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.

Nem akarom megbántani, de ez így nem jó. Van, hogy direkt "nem nézem meg az üzenetet", és majd csak 1 hét múlva írok neki vissza, akkor is csak pár szót, nem úgy, mint régen, naponta regényeket.

Kérlek segítsetek. :(



2014. máj. 19. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Fél éve nekem is volt egy személy, aki minden nap írt. El sem tudtam képzelni, hogy lehet valakinek ennyi szabadideje. Mivel én elfoglalt voltam/vagyok és rövid válaszokat adtam neki, így úgymond "leszállt" rólam. Azóta nem is beszélünk. Nem ez a legjobb módja ugyan, de így legalább van egy kis "nyugtom" tőle. Lehet, szemét dolog volt, de nekem is vannak dolgaim, amikkel foglalatoskodnom kell. Az én módszeremet nem ajánlom kifejezetten, de hogyha megemlíted a lánynak, hogy szeretnél egy kicsit mással is barátkozni rajta kívül, szerintem nem fogja leharapni a fejedet. Jövőre pedig mutasd be a barátaidnak, hátha valami jó is kisülhet belőle. Hidd el, mindenkinek vannak idegesítő szokásai, amikkel másoknak együtt kell élnie.
2014. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
figyelj szerintem ha a mostani barátaidat jobban szereted mint ezt a lányt irj neki hogy már nincs időd annyit facebookozni de néha irj neki.ha azt a fogyatékos lányt szereted jobban akkor ne foglalkozz a többivel ha kiközösitenek hülyék.
2014. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, ha a barátaid azért kiközösítenek, mert egy olyan emberrel barátkozol, aki nem tetszik nekik, akkor nem is igazi barátok. Most megtudhatod, hogy igaz barátok-e, vagy sem.
2014. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Snapette ***** válasza:
Szóval amíg neked is megfelelt, addig a legjobb barátod volt, de most, hogy fel is kéne vállalni már nem is tetszik annyira, és egyből felfedezted az idegesítő szokásait? Ne haragudj, de nekem aljasságnak tűnik.
2014. máj. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ. Utolsó: hát szerintem is..:(

(ui.: nem a legjobb barátok voltunk.)

2014. máj. 20. 14:42
 6/6 Executioner válasza:

Van náluk egy gyerek akit régen kiközösített mindenki. Elkezdtem vele barátkozni és nem az lett hogy engem kiközösítettek hanem az hogy őt befogadták, mert látták hogy semmi nagy baj nincs vele.


12/F

2014. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!