Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 30 feletti férfiként kell...

30 feletti férfiként kell szégyellnem magam, ha kevesebb vagy egyáltalán nincs igényem emberi kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 21:03
1 2 3
 11/24 Brida válasza:
A 9/10-s válaszolónak is ugyanazt ajánlanám, sőt!
2014. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Mit értesz emberi kapcsolatok alatt? A mai világ az extrovertált, kifelé forduló nagyhangú embereket díjazza.

Ha csak magadba forduló vagy, aki egy-egy emberrel szívesebben beszélget, mint hogy nagyobb közösségbe menjen, attól még nem vagy antiszociális.

2014. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Juliusz48 ***** válasza:
Nem akarlak meggyőzni, de bármit csinálsz életedben valamilyen szinten mindig rá vagy utalva emberi kapcsolatokra, csak nem veszed észre. Még a szigeten egyedül élő szerzetes is rá vam utalva, némi emberi kapcsolatra. Persze neki kevesebbre van igénye mint az átlagembernek. Ha egyébként jól érzed magad, és nem hiányzik a család, Nem haragszol a világra, akkor nincs talán problémád.
2014. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Szia, nem tudom, milyen ember vagy, de setleg érdemes utánaolvasni az Asperger-szindrómának, és megcsinálni egy tesztet.

[link]


teszt:

[link]


Nem kell szégyelned magad, akármi is az oka...

2014. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

14:18


Miért is kellene ezt megosztanom bárkivel is?


Én megdolgoztam érte, hogy ezeket meg tudjam csinálni, a másik meg nem, csak megismert engem, azért kötelességem megosztani vele, a nagy semmire fel? Mit tett ő ezért, hogy ilyen élete legyen? Semmit!



Egyedül amúgy is sokkal élvezetesebbek, nincs rinya, aggódás, stb.


1x mentem falat mászni egy csajjal, akkor is fél órát azt hallgattam, hogy le fogunk esni, kifogjuk törni a nyakunkat, ott szintén ezt hallgattam 2 órán keresztül, semmire sem lehetett rávenni. Hiába volt biztosítókötél.


Kell ez az embernek? Nekem biztosan nem! Utálom ha megkérdőjeleznek, azt meg főként ha hátráltatnak!


Nem beszélve a költségekről. 1 belépő, 1 felszerelés olcsóbb mint 2. ha ő nem hajlandó megvenni és én se neki, akkor nem tud velem jönni. Akkor megint felesleges, hogy legyen.



Voltam egyedül nyaralni is. El se tudom mondani mennyire jó úgy, hogy senki sem szól bele mit csinálj, csinál felesleges programot amihez semmi kedved nincs.

2014. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 weapon válasza:
Nem igényled, hiszen egy közösségi portálon keresed a választ, más emberektől....?! ez azért a kapcsolat valamilyen szempontból, mivel építesz a szociális elvárásokra, a kollektív véleményre.Ha nem is érdekelnek az emberek, ugyan ki előtt kellene szégyenkezned?De egyéni szuverén jogod elhatárolni magad másoktól, kivétel a kötelességeknek való eleget tétel, pld. gyerek, szülők, család.
2014. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

szégyenkezzenek azok, akik miatt eljutottál odáig, hogy nincs már igényed az egészre


sajnos az emberek, akik nagy hangon hirdetik az igéjét annak, hogy bizony ők milyen remekül elboldogulnak társaságban, és 500 ismerősük van facebookon, és az egész életük azzal megy el, hogy mindenféle agyament kreténnek a jelentéktelen butaságaival foglalkoznak, nos, ezekkel az emberekkel felesleges kapcsolatban lenni

túl sok ész ugyanis nem kell ahhoz, hogy megigyon valaki tíz üveg sört, miközben balról egy tibor, jobbról egy géza ücsörög mellette, szemben meg egy jolán, és nevetgélnek a semmin


ha ez lenne az élet értelme, az elég szomorú lenne

néha kicsit gondolkodni is kéne, esetleg valamit alkotni, vagy hasznos dolgot csinálni, és nem abba beleölni évtizedeket, hogy meghallgatjuk, ki, mit zabált, és elmeséljük, hogy milyen telefont vettünk


jó reggelt

2014. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
Amilyen emberek garázdálkodnak manapság nem is csodálom, én is ugyanígy vagyok.
2014. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél tovább mennék: meg merem kockáztatni, hogy jelen helyzetben ez lenne a normális. Az emberek jó 99%-a tényleg nagyon durván unalmas, életképtelen, fantáziátlan csimpánz.
2014. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld magad, igazad van. Az emberek nagy többsége nagyon bunkó, egoista lett egy ideje, "Én mindent tudok, más senki nem tud semmit és nem is szép. Csak én." - sokaknak kb. ilyen a mottója, tehát ilyenekkel kapcsolatot teremteni minek. Akkor inkább egy csapat pitbullal...

Akik pedig el akarnak küldeni dokihoz, azoknak üzenem, hogy ilyen alapon mindenkit el lehetne küldeni dokihoz, mindenkire rá lehetne húzni, hogy <pl.:> nárcisztikus - ami ma nagyon gyakori, DE ez nem annyira feltűnő senkinek...

2014. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!