Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez a kifogás...

Szerintetek ez a kifogás elfogadható, vagy csak le akar rázni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki egy nem messzi városban lakik innen 20 km-re, ott ahova járok iskolába. Nem az iskolámba jár, máshova jár, de egyszer találkoztam már vele akkor ott úgy elbeszélgettünk.

Most meg megkérdeztem, hogy nem akarna-e valamikor mostanában újra találkozni. Erre a válasza az volt hogy "nem hiszem, elég sok dolgom van". Hozzá kell tenni, hogy most volt az iskolában 12.-es, elballagott, írásbeli érettségizett, szóval már csak szóbelire kell tanulnia.

Szerintetek ez csak egy kifogás hogy lerázzon, vagy tényleg sok dolga lehet?

Csakmert egy fél órát ha akarna szerintem tudna rám szakítani.


2014. máj. 28. 19:44
 1/5 811 ***** válasza:
szintén 12-eskánt mondhatom, hogy ez elfogadható kifogás, jövő héttől jönnek az emelt szóbelik, aztán közepek június közepe felé....tételeket kell kidolgozni, ha normális eredményt akarsz elérni, főleg emelt szinten azért arra tanulni kell...
2014. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:
100%

Ha akarna találkozni, azt mondaná, hogy figyelj, most 2 hétig elég húzósak a napjaim, de utána valamikor jó lenne, térjünk rá vissza.

Szerintem elég egyértelmű volt.

2014. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy ha letudta a szóbelijét meg a sok dolgát, utána van-e kedve találkozni, ha arra is terel valamit, akkor tényleg le akar rázni.
2014. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így fogalmazott, akkor valószínű, hogy csak lerázott, mert ez egy akkora klisé mondat, hogy mögötte nem igen van igazság.
2014. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha váratlanul ér valakit egy kérdés, hajlamos csípőből őszintén válaszolni. Nekem gyanús, hogy a nem szóval kezdte a válaszát. Ha lenne benne hajlandóság, ilyesmit mondott volna: jó lenne, de most rengeteg tanulnivalóm van.

Egyébként a kérdést is ügyetlenül tetted fel. Ha látni szeretnéd, miért nem valami konkrét programra hívod, pl. jövő héten ez és ez lesz, van kedved velem jönni, illetve örülnék, ha velem tartanál.

2014. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!