Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel lehet izmot növelni?...

Mivel lehet izmot növelni? Ami nem ártalmas a szervezetre. Neveket tippeket kérnék nem diéta és stb. Ha tudtok neveket szereket erre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Gyártokat és szereket termékek érdekelnének
2010. aug. 2. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Van egy bitang jo gyarto. Del-Zalai Hus a nevük,vagy a Busa-File Kft, es az Uncle beans sem elhanyagolhato ;))
2010. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Gyártokat és szereket termékek érdekelnének"

Nekem aláhúzza a "gyártokat" szót, és amúgy sem értem hogy mit szeretnél...

2010. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Izmot szeretnel novelni, de a KONDITEREM eszedbe sem jut? Egybol a szereket/gyartokat kerdezed...
2010. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

"Szerek" amik tuti nem ártanak: csirke,hal,pulyka,tojásfehérje,marhahús ezek mind mind fehérjék amik elengedhetetlenek az izmok növekedéséhez.

Ami kell még a szénhidrát: rizs, zabpehely, burgonya stb...

És ami még elengedhetetlen a VÍZ....nemhiába testünk 70%-a víz:)


Ezektől tuti nem lesz semmi bajod, mivel megszokott étrendbe beleillenek.


Vannak még táplálékkiegészítők, amiket anno én is használtam:


Biotech no.1 protein és kreatin feltöltést csináltam / normálisabb étrenddel + napi 3,5 liter vízzel és heti négy edzéssel így havonta 5 kilót tudtam magamra pakolni aminek nagy része izom volt hála


Érdemes még kipróbálni a scitec termékeit is ha van pénzed ruházz be a jumbo nevű termékükre

2010. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rizs+csirkemell!Gyártó:Kína és Józsi bácsi baromfiudvara.Ember.Izmot a kaja növeli.A táplálék kiegészítő csak kiegészít.Kaja nélkül még szteroiddal sem lehet maradandó izmot építeni.Nemhogy tápkiegekkel.Benne van a nevében táplálék KIEGÉSZÍTŐ.Gyúrni kell és zabálni.Ha már megy az erőltetett étkezés majd akkor egészítgessél ki
2010. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az az "Uncle beans"?:D
2010. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
edzőterembe járok igen diéta megy rizs csirkemell tojás stb. heti 4 edzés ami 2 órás csak az a bibi hogy nem nől az izom és nem szélesedem 4 hónapja 82 kiló 175 magas vagyok se le se fel nem megyek
2010. aug. 3. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha fejlődsz és hirtelen megállsz az azért van mert a régi izomzatodnak megfelelő fehérjét viszel csak be ami ahhoz elég hogy a szervezet fenntartsa az izomzatodat de ahhoz nem hogy tovább növekedjen.Vigyél be +1 étkezést akár myomax-al vagy volumassal.Edzés után nyomjál be kilónként 1 tskg szőlőcukrot de minimum 50g-ot.Alakítsd át az edzéstervedet mert 1 idő után megszokod sablonos lesz és ellinkeskeded a gyakorlatokat akár úgy is hogy észre sem veszed.Néhány új gyakorlat sokat dobhat.Bevihetsz 1 kreatin kúrát is(ajánlom az 1 kilós byotech-es 100% monohydrate nevű cuccost,ha a monot nem bírja a gyomrod akkor 1 másik kreatin készítmény)Szintén csodákra képes.Ha már 25+vagy valamilyen testo fokozó vagy flavon sem ártana.Myometh,Isostak
2010. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

tribusteront szedtem utána brútál anadrol kúra melyen most vagyok. remek felvílágosítást kaptam

fehérje 100% weyt protein

most brutal muscle on fehérje

2010. aug. 3. 15:23
 10/10 A kérdező kommentje:
tehát tömeget növeljek de mivel ami nem zsírosít el és tiszta izmot nővel a karom 4 cm ment le igaz leszálkásodta kicsit de jó lenne vastagabb kezek bicepsz annyit nem ehetek mert nagyon a hasamra megy igy is van kis felesleg a hasamon
2010. aug. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!