Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, adnátok tippeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok tippeket erre? Mit szeretnek a pasik? Mivel tehetném széppé a holnapi napot, hogy tényleg elbűvölő és aranyos legyek? És újra meginduljon benne a szerelem (mégjobban)

Figyelt kérdés

Eltelt 4 nap, mi alatt nem találkoztunk barátommal.

Mert hát volt köztünk egy kis vita, és ezért nem találkoztunk, megvártuk, míg mindketten lehiggadunk. De holnap végre találkozunk, és úgy tervezzük hogy eljátsszuk, hogy először randizunk és moziba megyünk.

Szeretném elbűvölni, de nem ilyen miniszoknya, tűsarkú dologgal, hanem valami olyasmivel, ami minden pasinak bejön. PL. poénkodás, vagy kedvesség ilyenek. Mert változnom kell, mostanában mogorva vagyok, és szeretném ha a holnapi nap nagyon jól sikerülne.


2010. máj. 19. 14:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

szóval ha dnátok valami tuti befutó tippet, ami segíthet nekem a pozitiv változásban, azt megköszönném.

És kérlek ne gúnyoljatok ki.

Mert ez a nap fontos lenne...meghatározó...

2010. máj. 19. 14:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel -gyanitom- ismered a barátod, igy tudod hogy mik azok a pozitiv tulajdonságaid, ami miatt belédszeretett.

Én ezeket helyezném előtérbe :)

Sok sikert

2010. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, megpróbálom akkor felidézni őket.:)

Húúú, annyira félek-izgulok a holnapi naptól:S Remélem minden rendben lesz.

2010. máj. 19. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak légy természetes, a pasik ki nem állhatják a megjátszós libákat.. még ha nem is mutatják. Add önmagad, s nem lesz gond.
2010. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj azokról a dolgokról amiket szeret, biztos vannak közös hobbik is. A férfiak szeretik, ha meghallgatják őket és nemcsak a nő beszél folyamatosan.
2010. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igaziból nagyon el akarom csábítani, főleg a mostani balhék után kéne a jókedv és a szerelem.

Azt kéne elérnem, hogy mégjobban dobogjon értem a szíve, mert én nagyon oda vagyok érte.

És hogy mégis érezze hogy szeretem, de ugyanakkor nagyon vágyjon rám. Nem akarom elcseszni, lassan 7 hónapja vagyunk együtt, és félek vele találkozni holnap:(

2010. máj. 19. 15:02
 7/11 anonim válasza:
100%

Már ha látja rajtad, hogy igyekszel változtatni, hogy poénosabb szeretnél lenni és vidámabb már azt értékelni fogja;)

jah és légyszi írd meg, hogy sikerült!!!:):P

2010. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi.

hűhhh... okés holnap este megirom:)

2010. máj. 19. 16:31
 9/11 A kérdező kommentje:

Huhh. hát találkoztunk:) délelőtt10kor.

kicsit döcögősen indult, mindketten zavarban voltunk:)

de elhülyültünk, és nagyon jól telt a nap, romantikus volt és... hát összerázódtunk. Elmentünk a Várba sétálni, megcsókolt...4 nap után hát beleremegtem:):$ olyan jól esett. Ő is beindult. Aztán beszélgettünk, és fent a Várfal mellett, ahol a legszebb volt a kilátás magához húzott és ezt mondta: "Köszönöm neked, ezt a gyönyörű napot, olyan boldog vagyok... szeretlek. És soha nem akarlak elveszíteni"

Aztán moziztunk, kiválasztottuk a Kedves John-t amin még Ő is sirt, a napot sétával zártuk:) és...azis érte a pénzt. Nagyon jó volt együtt. Holnap átjön:)

2010. máj. 20. 21:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és a film alatt... alig bírt magával, mászott rám, ölelt, és a megható jeleneteknél erősen magához szoritott...csókolt:)
2010. máj. 20. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!