Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vagyok az egyetlen,...

Csak én vagyok az egyetlen, akit idegesít, ha egy lány egy 225-dik pózolós, pucsítós, csücsörítős képet rak ki facebook-ra, vagy akárhova?

Figyelt kérdés
Engem annyira irritál, hogy legszívesebben mindegyik alá odaírnám, hogy R*banc
2014. jún. 8. 16:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen csak téged, ezért sír egy rakat ember egy rakat helyen emiatt. Én egyszerűen kikerülöm ezeket, megvan a véleményem róluk és ennyi, leszarom. Az ilyen emberek én inkább mosolygok egyet mennyire k**va hülyék és ennyi. Kezdjük ott, hogy minek facebook ra olyat felvenni, akivel nem írogatsz soha? Jah, mert láttad néha, vagy egyszer az életben beszéltél vele? Annyi felesleges szarsággal törődnek az emberek, pedig olyan egyszerű ezeket megoldani...
2014. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
mert ezekre figyeltek... rengeteg másféle lány van, akik nem feltűnősködnek, és szintén utálják az ilyeneket.
2014. jún. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!