Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a tini hülyeség, hogy...

Mi ez a tini hülyeség, hogy minden lánynak kell egy meleg barát?

Figyelt kérdés

Eléggé idegesítőek. Én nem reklámozom a beállítóttságom, de mégis olyan sokan mondják, hogy kell egy meleg barát. Többnyíre ilyen ribik jönnek ezzel akik szerintem "megakarják törni a jeget", minthogy betekinteni a homoszexuális kultúrába. Akik azt hiszik, hogy minden meleg pasi nőies. Én férfias vagyok és csakis évente párszor megyek plázába ruhákat venni és akkor is eléggé utálom, hogy ott mindenki lököd mindenkit mikor teljesen nagy menőknek hiszi magát ott mindenki pedig egy adag lúzer ki az őnbizalomhiányosságát új öltözékkel próbálja elfelejteni.

Nem azt mondom, hogy egy férfi ne adjon magára, de eléggé gáz, ha valaki ott költi el az összes pénzét.


Visszatérve a lényegre. Mégis ki találta ki ezt? Mire jó? Nekem a pasik kellenek nem pedig nyálas plázacicák akik a facebookon több száz lájkukkal azt hiszik, hogy ővüké az egész világ. Meg akik a szüleiktől pénzt tarhálnak és máris gazdag az miatt, mert a szülei nem tudnak nevelni gyereket....



2014. júl. 29. 15:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Mikor ilyen kérdést olvasok, hogy meleg barátot keresek, akkor olyan érzésem van, mintha trófeák lennénk, amiket gyűjtenek. Nem esik jól nekem egyáltalán, hogy ilyeneket írogatnak, mert mi is emberek vagyunk attól függetlenül, hogy melyik tábort erősítjük. Ne azért barátkozzon velem, mert meleg vagyok. El is küldeném melegebb égtájakra, ha evvel jönne elő. Nincs a hátamra írva, hogy meleg vagyok. Evvel az erővel nézhetnének a barátjának is. Max. ha nem dörgöli mindenki orra alá, de ez már beteges lenne. Beszélgetés nemi identitástól független. Annyival járnának jól velünk, hogy nem másznánk rájuk, nem lenne hátsó szándékunk. Többi dologra a heterók is képesek is lennének. Vásárlás dolog is hülyeség. Én sem szeretek "shopingolni", és szerintem sokan vagyunk így. 24/F
2014. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Engem is zavarnak. Mi semmivel nem lennénk jobb barátok, mint a heterók kívéve amit mondtatok:rámászás meg ilyenek biztos, hogy nem lennének. De attól még lehet, hogy lenne nekünk hátsó szándékunk, de igaz, hogy én nem olyan vagyok :)

Hiszen mi is párkapcsolatra vágyunk vagy legalábbis szexuális élményre(a heteróknál is van ilyen, hogy nem akar valaki csajjal járni és romantikázni, de szexuális élmények viszont kellenek neki)

Kár, hogy a világon szinte mindenhol vagy trófeák vagyunk vagy szégyenek. Mikor sok idős rokon mondja a homofób szövegeit akkor nekem teljesen elmegy a kedvem az élettől, hiszen olyan érzés, mintha direkt lennének tudatlanok és csakis a médiától tanulnak nem pedig kultúrálódnak szélesebb körben. Ha felfogná mindenki, hogy lehetséges a béranyaság is és a gyerekeink nem lennének jóval több eséllyel homoszexuálisok, mint egy "rendes" párkapcsolatban. Ha meg mégis akkor meg így vagy úgy ők is béranyához fordulnának ahol szükség van erre, ha kell nekik.

2014. júl. 30. 09:15
 13/18 anonim ***** válasza:
az ilyennek a neve faghag
2014. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Meg soha nem hallottam, hogy a meleg emberek trofeak!
2014. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nem tudom, hogy vagytok vele, de én nem értek egyet azzal, hogy amelyik meleg szeret vásárolni, meg az olyasmi dolgokat, hogy megnézni egy romantikus filmet, az feltétlenül hajtűdobáló lenne. Vannak olyan melegek akik teljesen normálisan viselkednek, nem vékonyítják a hangjukat, nem tesznek nőies gesztusokat, és mégis szeretik az ilyesmi dolgokat!
2014. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 és még heterok, transzneműek és ni emberek is vannak ilyenek...ettől még nincs összefüggés a vásárlási szokások és a szexuális preferencia közt...barátkozni meg nem azért kell valakivel, mert valamelyik hülye női lap szerint trendi, hanem, mert vannak közös pontok
2014. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert ezek a lányok buták.

De melegek között is vannak ilyenek.

Mindenki megtalálja a magának valót.


Én meleg vagyok,de nem osztok meg minde sz-rt a facebookon.

Nem érdekelnek mások idióta párkapcsolatai problémái.

Csak értelmes dolgokról szeretek beszélgetni.De szeretek vásárolni is,de nem a fél pláza engem figyel vásárlás közben.


Igazából a tinik még álomvilágban élnek és azt hiszik,hogy az élet egy baráti társasjáték.

2014. aug. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A meleg barát alatt tényleg csak az ilyen feminin cicafiúkra gondolnak. Egyébként vmilyen szinten értem... olyasmi, mint egy csaj barátnő, csak kevesebb vele a rivalizálás, mert jó esetben nem ugyanarra a pasasra hajtanak, nem állítják a csajjal párba a srácot, hogy most akkor melyikük a szebb, mint lánybarátságok esetén... meg hátha többet tud a férfiakról, amiért ő is az...


Ettől függetlenül nevetségesnek tartom, amikor vki direkt ilyesmik miatt KERES TUDATOSAN egy meleg srácot havernak.

2016. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!