Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Osztálytársaim kicsaltak a...

Osztálytársaim kicsaltak a Szigetre. Fél órát bírtam, aztán sikítva menekültem. Megkaptam: antiszociális, kövület stb. Tényleg ez lennék?

Figyelt kérdés

És még vki fizet ezért? Külföldről idejön? Ezért a rakás sz**ért?

Akkor se mennék, ha nekem fizetnének.

Azt a sok hulladék „ki ha nem én” Janit meg rib**ot ami ott van. Megérett a napalmra az egész.


2014. aug. 12. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem elsősorban adj le kicsit az arroganciádból és az önteltségből. Fogadd el, hogy nem mindenki olyan mint te, és valaki képes olyan dolgokat élvezni, amit te nem.


És ha a szülei pénzéből megy el? A szülei dolga, nem a tiéd. Ne proliskodj.

2014. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Vegyél már be egy nyugtatót!

Amikor megláttam a kérdést, egy normális választ szerettem volna írni, de amikor azt láttam, hogy kifigurázod azokat a válaszolókat, akik normális hangnemben segítőkészen írnak, akkor arra a következtetésre jutottam, hogy rajtad nem lehet segíteni.

Kint nem jó a szigeten, bent nem jó a négy fal között, megtalálni a saját érdeklődési köröd nem jó. Akkor menj az amazonasi dzsungelbe aztán lógasd a füled a piranhák közé b*szki!

Az ilyen ember minek tesz fel egyátalán kérdést, ha semmi se jó neki?

2014. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Úgy vagyok, mint az előttem szóló: kedvesen meg akartalak nyugtatni, hogy nem, semmi baj nincs veled, és nem kell elvárniuk az ismerőseidnek, hogy azt élvezd, amit ők. El akartam mondani, hogy mi négyen vagyunk csajok legjobb barátnők, abból ketten (én vagyok az egyik) szeretünk bulizni, a másik két lány nagyon visszahúzódó. Az egyik egyszer velünk tartott a Szigetre. Nem, nem mi csábítottuk, azért jött, mert fellépett egy kedvenc előadója. Kellemesen csalódott, elismerte, hogy nem rossz, de kijelentette, hogy csak akkor jönne legközelebb, ha valaha megint valami nagy kedvence jönne. A negyedik lány hallani sem akar a dologról. És mivel így van, nem is unszoljuk. Ő sem unszol minket például cosplayre, minket az nem érdekel, de ha mesél róla, szívesen végighallgatjuk. A barátaid nem illenek hozzád. Nem azért, mert más az érdeklődésük. Mi négyen mindannyian jól érezzük magunkat együtt, de egy olyan hobbi sincs, ami mind a négyünket egyenlően érdekel.


De mikor láttam, hogy ilyen arrogáns vagy, kioktató, és nagyképű (értsd: kiírtad a seg-gnyalatós kérdésed, hogy jöjjön a sok ember, aki szintén introvertált, amivel persze semmi baj, és elmondja neked, hogy igen, te vagy A JÓ, ők pedig A ROSSZAK), szóval így már inkább ezt írom:


megsértődtem azon, hogy:

- rendszeres Szigetre járó vagyok (napijeggyel)

- te annyira tudod, miből fizetem. tinédzserként valóban a szüleim vették (mi is ezzel a baj? téged a szüleid vasbeton pincében tartanak játékok és külső ingerek nélkül?), most pedig az ösztöndíjamból fizetem, mert képzeld, nagyon jó az átlagom az ország egyik első egyetemén, soha nem buktam még meg egy tárgyból, és ez ritkaság az évfolyamtársaim előtt (de nem egyedi) --> nem vagyok hulladék

"szar is, de ingyen van" --> nincs ingyen. amit a szüleid fizetnek, az neked ingyen van? nagyon megbecsülheted őket. gondolom, fel sem tűnik, ha lemondanak érte valamiről...

- nem szexelni járok a szigetre, nem vetkőzöm, vagy nem tudom, mire gondolsz --> nem vagyok r*banc

- SOHA ÉLETEMBEN nem voltam még részeg. 21 éves vagyok. Járok bulizni.


Persze ezt vagy elhiszed, vagy nem. És nem én vagyok az egyetlen ilyen. Ha más nem, legalább a másik lány, akivel kimentem. Kicsit unom a "aki kimegy, biztos megcsalja a pasiját, jobb, ha dobod a csajt" szövegeket.


Én megértem, ha neked ott mindenki rib-ancnak tűnik. De ha valóban te is lennél ott az egyetlen normális (ami nem igaz), és szóba állsz iylen ri-bancokkal, akkor te vagy a hülye, nem? Mármint én elismerem, hogy ott sokan részegek, de ki kérte, hogy beszélgessek velük? Megpróbáltak már felszedni, mondtam, hogy nem, aztán kész. Kötelező szóba állnod másokkal?


Azt is megértem, hogy ha a barátaid is kivetkőznek magukból, és ők is úgy viselkednek, és te úgy érzed, hogy nem "vigyáznak" rád, az egy kifejezetten rossz érzés. És szerintem a barátaid rosszul teszik, hogy nem fogadnak el, mert én is elfogadom azt, aki máshol szeret szórakozni, de most már dafke nem vigasztallak meg.



A szobában ülés nem ellentéte a szigetnek. Ez a két véglet. Ha nem akarsz ott ülni, de nem tetszik a sziget sem, menj más közösségi programra a túracsoporttól, a rajongói csoporton át a könyvklubbon keresztül a sport egyletekig. vagy csak légy egyedül, találj egy hobbit, ami egyedül űzhető. Fényképezni például nem a szobában kell.

2014. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Előző, hagyd már, semmi fogalma sincs a külvilágról. Szociális fóbiája van.
2014. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Értem, de azért első indulatomban leírtam ezt neki. Nem nevezném amúgy szociális fóbiának. Én értem, hogy félénkebb, csak nem kell leszólni azt, aki nem az.
2014. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!