Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért baj ha antiszoc vagyok?

Miért baj ha antiszoc vagyok?

Figyelt kérdés
az megint más kérdés h magányos is vagyok, de az csak azért van mert a volt szerelmemmel szakítottunk 3 éve, azóta nehezen viselem el magam körül az embereket.

2014. júl. 11. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Másoknak nem baj, maximum neked, mert ahogy mondtad is, könnyen magányossá válhatsz.
2014. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem avval sem vagy tisztában hogy mégis mit jelent az hogy antiszoc.
2014. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Itt tárgyalják az aszociális, és az antiszociális kifejezések közötti különbséget:


[link]

2014. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
avval? esetleg AZZAL te szerencsétlen...
2014. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, neked eléggé. Tessék elkezdeni emberek közé járni.
2014. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretek eljárni mert csak felületes beszélgetéseket tudok folytatni, ami rosszabbá teszi. Nekem mély beszélgetésekre van szükségem, sajna nem találok erre alkalmas személyt(3 éve). Egyébként sem vagyok az a könnyen beilleszkedős típus, lehet azért mert 3 éve nem beszélgettem olyan jókat, és őszintén mint a nagy "Ő" vel.
2014. júl. 11. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden ismertség felületes beszélgetésekkel kezdődik, ami, ha megvan az összhang, akkor elmélyül.

Abba kéne hagyni az önsajnálatot meg a rinyálást és PRÓBÁLKOZNI. Egy komoly barátság nem fog csak úgy az öledbe hullani, tenni kell érte. Ha az emberek azt látják, hogy be vagy zárkózva nem fognak nyitni feléd, hanem szépen kikerülnek.

2014. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hidd el próbálkozok, vagy nem eléggé vagy nem tudom. Próbálok rájönni a problémára de még nem sikerült :)
2014. júl. 11. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!