Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mások mellet is így elrohan...

Mások mellet is így elrohan az élet?

Figyelt kérdés

Remélem jó lesz a témakör, ezt találtam a megfelelőnek.


Édesanyám mindig mondta hogy későn érő típus vagyok, de nem gondoltam volna, hogy ennyire. A szuperhősökből is későn nőttem ki, most meg ez.

Körülöttem már mindenkinek barátnője van vagy barátja. Komoly kapcsolatuk van, vagy legalábbis túl vannak már egyen. Nekem meg még senkim se volt. Bulizni is csak nem rég kezdtem el 18 évesen. Úgy érzem teljesen eltoltam a kamasz éveimet, mások meg halattak az élettel én meg egy helyben topogok és ez nagyon frusztrál. Van itt valaki aki hasonlóan érez? sokat számít ez a pár kihagyott év?



2014. aug. 23. 01:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne parázz! A végén úgyis mindenki olyan pocos seggel megy mint ahogy jott. Csak az számít, hogy kozben a salyát utadat járd a saját tempódban.
2014. aug. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért számítana "haladásnak" az életben, hogy valaki túl van már párkapcsolaton, vagy eljár bulizni? Mindkettő teljesen lényegtelen indikátor. Tanulj, fejleszd magad, az a haladás. Még bőven fiatal vagy, hogy összeszedd magad, és ha ez megtörténik, akkor a nőkkel sem lesz gondod.
2014. aug. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ugyanígy érzem én is, tisztelt kérdező. én konkrétan elkockultam ezeket az éveket, nem kellett volna 18/f
2014. aug. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kockulás, mint drogtúladagolásban megdögleni, nem mintha mindenkire igaz lenne, de sok ismerősömnél esélyes lehet a jövőjében.
2014. aug. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ma 02:04-es válaszoló: igen én is attól tartok, a szívemből szóltál :/
2014. aug. 23. 02:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne keress párkapcsolatot, mert ami erőltetett az nem jó. Szerintem te egy remek ember vagy, és szerencsés a jövendőbeli barátnőd.
2014. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.

Más meg azt mondja, hogy "mindig csak bulizok, haverokkal lógok és elszalad mellettem az élet. Nincs célom, a mának élek, mi lesz így velem?"

2014. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

Na megjelentek a gyk antiszoc gyökerei és már el is kezdték a hülyeségüket, vigasztalni elsősorban magukat.

Kérdező ezzel már semmit nem tudsz kezdeni, de nem is kell.

Menj, ismerkedj, barátkozz, járj el társaságba.

A luzereknek meg üzenem, h nem csak otthonülés van meg drog miatti halál.

Jó nagy gyökerek lehettek, ha ilyen feketén-fehéren látjátok a világot.

2014. aug. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem látom feketén-fehéren a világot, de sok fiatalnál tény, hogy nem lesz jövője, mert az élj a mának közmondásra ráhúzza azt, hogy akkor minden hétvégén buli, pia, drog stb. Természetesen nem csak ezt látom, illetve én is törekszem arra, hogy ennél azért tartalmasabb legyen az életem, szeretek érdekes emberekkel ismerkedni, akikben még megtalálható a jó akarat, a nyitottság és meg lehet bízni bennük. Azért írtam, hogy még mindig jobb a kockulás, mert az még a kisebbik rossz, hiszen itt még teljesen újra tudja kezdeni az életét. Viszont ha már elitta valaki az agyát, az már nem sokra fogja vinni az életben, maximum valami segédmunkát fog találni, vagy valami hasonló sz art.
2014. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt szokták azt hiszem mondani, hogy a megszerzett tudás az amit nem tudnak elvenni tőled. Lehet 1-2 szer elmész bulizni jól érzed magad, de aztán elmúlik és semmit nem érsz vele, hogy bulizTÁL, ugyanígy a kapcsolatok... Mellettem is nagyon elrohant az élet, de azért ennek a bulizásnak is megvan az árnyoldala, nagyon könnyen ugyanilyen észrevétlenül megsüllyednek az emberek és kiégnek. A sok alkohol és berúgás sem múlik el nyomtalanul hidd el. De lehet, hogy ők majd pár év múlva teljesen lepukkannak, te meg akkor érsz be és jól fogod érezni magadat, és akkor ők mondják, hogy milyen jó neked, persze lehet, hogy nem... Nézőpont kérdése ez is.
2014. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!