Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mások mellet is így elrohan...

Mások mellet is így elrohan az élet?

Figyelt kérdés

Remélem jó lesz a témakör, ezt találtam a megfelelőnek.


Édesanyám mindig mondta hogy későn érő típus vagyok, de nem gondoltam volna, hogy ennyire. A szuperhősökből is későn nőttem ki, most meg ez.

Körülöttem már mindenkinek barátnője van vagy barátja. Komoly kapcsolatuk van, vagy legalábbis túl vannak már egyen. Nekem meg még senkim se volt. Bulizni is csak nem rég kezdtem el 18 évesen. Úgy érzem teljesen eltoltam a kamasz éveimet, mások meg halattak az élettel én meg egy helyben topogok és ez nagyon frusztrál. Van itt valaki aki hasonlóan érez? sokat számít ez a pár kihagyott év?



2014. aug. 23. 01:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ma 12:23 köszönöm remélem úgy lesz :)
2014. aug. 23. 13:11
 12/14 anonim ***** válasza:

8. "Menj, ismerkedj, barátkozz, járj el társaságba."


Minek menne, el, hgy ilyen faxarcúakkal hozza össze a sors, mint te? Akkor inkább üljön otthon.

2014. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én kb. 16 évesen nemet mondtam a kockulásra, de nem nyertem helyette semmit. Szívesen lennék újra 18 éves, én 28 évesen tartok ott agyilag. Körülöttem meg gyerekeik születnek az embereknek! Jó, a bulizást már régen elkezdtem, de a barátnőzést még nem.
2014. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy komplett, már bocsánat! Hogyhogy 18-20 évesen elment melletted az élet? Még csak most kezdődik! És nem az az élet, ha valaki bulizni jár! Legyen egy-két jó barátod - a saját nemedből, de csak barát -, és ha nincs lány, akkor vele járjál kirándulni, biciklitúrázni, egyébként olvass, járj színházba, nézz be néha egy-egy múzeumba, fejleszd magad, ez a hasznos cselekedet, nem az, hogy hány barátnőd volt már. Normális lányt úgysem találsz a bulizás során, csak alkalmi partnert.És örülj neki, hogy későn érő típus vagy, az csak jó, legalább a lelked tovább marad fiatal. Ja, és egy kicsit a helyesírásra is figyelj oda, csak a nagyobb hibát írom ki, milyen szó az, hogy halattak? talán haladtak. Keress egy igazi barátot, és azon törd a fejed, hogy milyen szakmát válassz, mi legyél, ha tényleg nagy leszel. A párkapcsolat meg ráér, úgysem akarsz még megnősülni, gondolom.
2014. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!