Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki fent van facebookon...

Ha valaki fent van facebookon és megkérdezem tőle miért nem válaszol már, miért még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Idegesíteni tud, amikor látom hogy valaki online facebookon jóideje már mióta írtam az üzenetet neki, és még azt is látom hogy tevékenykedik az oldalon szóval nem máshova figyel, de arra nem képes, hogy válaszoljon.

De ha aztán megkérdezem tőle miért nem válaszol már, neki áll feljebb hogy jaj ne türelmetlenkedj már ha így folytatod letiltalak meg ilyenek.

Szerintetek nem jogosan várom el, hogy válaszoljon egy üzenetre valaki ha fent van egyszer?

Meg az ilyen kinek képzeli magát akinek nem lehet szólni? Ő a jóisten?


2014. aug. 24. 16:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Szerintem meg igaza van! Miárt lenne tapadókorong és társai?? Énszerintem egy normális dolog ha az ember válaszol! Ha meg nem akar beszélgetni szerintem ondja meg őszintén! Csak ez hiányzik a világból az őszinteség! Engem is idegesítha egy barátnak hitt ember órűk hosszat fent van, kérdezek valamit, látta és semmi, sőt törli is. Érdekes én is fáradt vagyok, sokat dolgozom, de képes vagyok írni, válaszolni, ha nem is azonnal de igyekszem! Érdekes van pár percem erre! Akinek meg nincs az nem is akarja és eléggé bunkóság! Ez is csak egy vélemény :) Én meg ha valakivel nem akarok beszélni megmondom neki, hogy ne haragudj de foglalt vagyok vagy stb. Ennyi. Nem kell ezért megkövezni :)
2015. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Bocsánat a hibákért, siettem :)
2015. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek adok igazat, taplóság az ha ráírok valakire és nem válaszol.


Én is válaszolok, ha pl rám ír olyasvalaki akivel nem akarok beszélgetni. Akkor megmondom neki hogy nem érek rá, mással vagyok elfoglalva és elköszönök illedelmesen hogy Szia.


Nem az őszinteség hiányzik ebből a világból, hanem TISZTELET a másik embertársért és ezzel elmondtam mindent!


--- Ezt annak üzenem --- aki nem ír vissza facebookon ---

KABD BE.


Egyébként tök egyszerű szűrni ki barátságos és kedvel és ki nem, csinálsz egy alap mondatot.


Szia, hogy vagy! Rég beszéltünk, velem minden oké, jelenleg tanulok ... vagy valami hasonló ctrl+c és ctrl+v bemásolod minden olyan embernek akiről tudod hogy igazából dísznek van az ismerőseid listáján.


Én így csináltam kaptak két hetet, aki nem válaszolt úgy töröltem a vérbe mint a sicc...


Eredmény : 500 ismerősből maradt 210.


Érdekemberre nincsen szükségem.

2016. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
13/13 Igazad van szűrni kell!Fb idővonalon kiírtam:"Úgy látom néhány ismerősöm kezd szar emberként viselkedni.Kezdtek olyanok lenni,mint akiket kibeszéltünk a hátuk mögött!" Sikeres szűres,egyből írtak és magyarázkodtak volna!
2018. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%
Azért nem kell visszaírni (nem, még annyit se, hogy "bocs, nincs kedvem"), mert barhol lehet az üzenet megkapásának pillanatában. Lehet, hogy epp cifrafosás közben olvasta el, hátha a lakótársa írt a patikából, milyen seggtörlőt hozzon, lehet, hogy egy baráttal összerúgták a port, és az ő válaszát várja. Semmi közöd hozzá, és nem tartozik neked semmivel. Ez nem olyan, mint mikor élőben beszélgettek, itt ő a saját privát terében (lakás pl) tartózkodik, mikor megkapja. Nincs jogod azt beosztani, hogy a másik mit csinál szabadidejében, még egy gyors válasz erejére se. És tudom, mekkora szívás, mikor te vagy az, akinek nem írnak, de ennél sokkal rosszabb, ha udvariasságból olyasvalakivel kell beszélned, aki csak az idődet rabolja.
2018. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!