Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20-on évesek! Nektek is...

20-on évesek! Nektek is szoktak a középsulisok jó napottal köszönni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D tőlem még a személyit is elkérik ha olyat veszek. Mindenki 16-17nek néz :D 23f
2014. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, köszöntek már csókolommal is:) Amúgy én középiskolás vagyok még, azért durva lenne ha a diáktársaim így köszönnének.
2014. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, és én is jó napot-al köszönök vissza. :)
2014. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen egy középiskolai kollégiumban dolgoztam portásként és kb minden diák még a velem egyidősek is jó napottal köszöntek :D Persze furcsa volt ez de mondták a pedagógus kollégáim hogy azért köszönnek így mert ő nekik ez lett tanítva mivel ott dolgozó személy vagyok így meg kell adni nekik a tiszteletet mindegy hogy fiatal 20 év körüli vagy 30-50 év közötti személy, a tiszteletet meg kell neki adni mert felnőtt ember. Ahogyan az egyik váltótársam aki 21 éves nő volt őt is magázniuk kellett pedig csak 18 évesnek nézett ki.


Persze ha adtam nekik engedélyt hogy tegezzenek más volt a helyzet. De ugyanakkor ott ismerkedtem meg a jelenlegi barátnőmmel aki szintén magázott engem, pedig ő csak 1 évvel volt fiatalabb nálam. De többen is mondták akikkel jóba lettem hogy 25 év körülinek néznek.

2014. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

24 éves vagyok, egy évet tanítottam tavaly, így a munkámból adódóan magáztak a diákok.

Egyébként tegezni szoktak, viszont múltkor egy kávézóban egy 18 éves pincér srác köszönt nekem kezét csókolommal, mielőtt felvette volna a rendelést. Mondtam neki, hogy tegezzen nyugodtan.

2014. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem 16 évesen jó napotozott le egy kb 40 éves nő, és megkérdezte, felnőtt vagyok-e, pedig nem tűntem közel sem annyinak. Akkor úgy egy picikét néztem.
2014. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!