Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha interneten ismerkedek, a...

Ha interneten ismerkedek, a másik fél részéről miért hiányzik mindig az érdeklődés?

Figyelt kérdés

Többnyire semmit nem kérdez a másik, maximum ilyesmit hogy hogy vagy, milyen napod volt, szóval ilyen sablon kérdéseket. De nem túlzottan érdeklődik, inkább csak én érdeklődők meg hozok fel új témákat, általában.

Így teljesen egyoldalú az egész, szerintem a kommunikációban mindkét félnek egyforma mértékben részt kéne venni, az a normális, másoknál úgy is szokott lenni szerintem, csak valamiért nálam nem.


2014. okt. 1. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mit vársz egy virtuális kapcsolattól?
2014. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írnál magadról bővebben?
2014. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a filmeket, tudományos dolgok is érdekelnek, és hétköznapi dolgokról is szívesen beszélek. Nem valami eseménydús az életem, nagyon egyhangú.
2014. okt. 1. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Aha. De látod, még mindig halvány gőzünk sincs arról, hogy ki lehetsz. Szóval?
2014. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Se a korod, se a nemed, semmit nem írtál magadról.
2014. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elég érdekes lennél a másik fél számára, akkor biztos elárasztana kérdésekkel. Ahol kölcsönös az érdeklődés, ott sok a kérdés is. :)
2014. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a másik fél csak unatkozik és nem akar ismerkedni. Ha akarna kérdezne!
2014. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu, nemrég - részben - emiatt búcsúztunk el egymástól valakitől.

Több oka lehet: nem meri vállalni magát; ő már érzi, hogy nem illetek össze, de sunyít; nem vagytok egy "súlycsoportban"=>más az érdeklődési köre; feledékeny; flegma, stb.

2014. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!