Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos a közös érdeklődés a másik féllel?

Figyelt kérdés
Zene, film, stb..szakítottál vagy szakítottak már veled amiatt, mert nem működött a dolog a különbözőségek miatt? HA igen, szerelmesek voltatok a másikba ettől függetlenül? Hogy hevertétek ki?
2012. aug. 22. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakítottam, de nem voltam szerelmes. Ő az volt. Én adtam egy esélyt, nem működött a dolog. Nem nagyon volt miről beszélgetni. A nélkül meg nem tudok elképzelni egy kapcsolatot.
2012. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennél fontosabb talán nincs, ha hosszú távra tervezel. Egyszerűen nem működik a kapcsolat, ha nincsenek közös érdeklődési köreitek. Nem tudtok mit csinálni, miről beszélni, max. szexelni, de az nem szerelem.
2012. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell mindenben egyezni az ízlésnek, érdeklődésnek, de azért legyen pár közös dolog, különben tényleg nincs miről beszélgetni. Olyankor jön az, hogy:

"Milyen volt a napod? - Jó, és neked? - Nekem is. - Szexelük? - Ja-ja."

És ezzel kifújt a kapcsolat. :)

2012. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:

Erdekes, de nekem pont forditva van. Mindig valami olyat keresek egy noben ami belolem hinyzik. Ilyen pl a romantika, bolondozas, humor stb.

Mondjuk en eleg nyitott vagyok szinte mindenre, csak orulok annak ha valami mas perspektivat hoz az eletembe.

Egesz egyszeruen nem hiszem el, hogy ha ket ember, mar 1-2 hete egy part alkot akkor nem talanak legalabb par pontot ami kozos.

1 ora beszelgetesbol mar pontosan le lehet szurni, hogy erdemes-e tartos kapcsolatot kialakitani vagy sem. Miert kell latszat kapcsolatokat kialakitani s varni a csodara. En oszinte szoktam lenni s ha az elso randi utan nem passzolunk akkor nem lesz kovetkezo talalkozo. Ez igy korrekt.

2012. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen randira gondolok..olyan esetre is hogy együtt van x ideje a pár, szeretik egymást, eddig tolerálták, hogy mindig mást akar a másik, mint ő, de egyszer csak besokallnak tőle..


Bármi ilyen.

2012. aug. 22. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiatalon és rövid távon a szenvedély el tudja nyomni ezeket a különbségeket de tapasztalatból mondom, tartós kapcsolat nem működhet ha túlságosan más a két fél érdeklődése, ízlése stb.
2012. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít. Szeretem, ha egy teljesen más zenei vagy film vagy bármi más világba bevezet valaki. Ha különbözőek vagyunk, akkor legalább érdekes lesz a másik, mert más mint é. Persze jó az ha van közös téma, de nem döntő ok.

Egyedül akkor van baj, ha az életfelfogásunk a nagyon különböző. Például, ha ő bulizni akar állandóan, nem akar komoly kapcsolatot csak lazát, én meg már komolyabb vagyok, akkor az baj.

2012. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 7-es hozzászoló?
2012. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is!
2012. aug. 28. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!