Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Ti mit szólnátok hozzá, ha egy fiatal lánynak nem írnának olyan sokan az idővonalára születésnapjakor facebookon?

Figyelt kérdés
A lány 16-17 év körüli, kedves és szép is, viszont csendes. Ti nem csodálkoznátok ha csak 25-30 köszöntés érkezne neki ott? Nem néznétek le emiatt? A lány ismerősöm, és tegnapelőtt volt a szülinapja.
2014. okt. 16. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Én az idővonalam tiltottam le direkt, hogy ne lehessen rá írni. Régen amíg nem volt letiltva, jött a 100 születésnapi köszöntő. Most meg hogy csak privát üzenetben lehet felköszönteni, max 10. Én ha valakit fel is köszöntök, azt személyes üzenetben, és nem az idővonalán teszem. A legtöbb embernek csak az a fontos ilyenkor, hogy más is lássa, hogy őőő is írt, jelen van, itt van, aktív, feltűnősködik. Ha már privát üzenetet kell írni, amit csak a címzett lát, úgy már nem is fontos hirtelen a köszöntés...
2014. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki te is! Tiltsd le az idővonalad, privát üzenetben feleannyi köszöntés sem fog jönni, pedig kb. ugyanannyi idő megírni.
2014. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég, ide jutottunk, hogy valakit ebben mérnek? Hogy hányan köszöntötték fel? Szegény lány...minek neki ellenség, ha ilyen barátai vannak, mint pl te, kérdező...
2014. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Idén csak kettőt kaptam. Nah bumm. A többi privátban és személyesen jött.
2014. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nekem is idén lett letiltva. Előtte meg írosgathattam 100 köszönő választ.
2014. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

XD

Amikor volt profilképem 209 köszöntést kaptam Facebookon, legutóbb poénból letöröltem. Hát elég szépen megcsappant a szám (persze a német barátaim így is fel köszöntöttek telefonon keresztül a többiekkel meg találkoztam)

2014. okt. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!