Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nőknek tényleg csak a jómód...

A nőknek tényleg csak a jómód kell meg a pénz? Pénz-ház-kocsi-kigyúrt alak ill politikus.

Figyelt kérdés

Nemrég egy nő "ismerősöm" meg is mondta hogy mik most a lányok MINIMUM kritériumai: 30-40 éves, magas-sportos/kigyúrt, sűrű sötét hajú és szemű ámbár borostás, sportosan elegáns legyen. Minimum a diploma (nem büfészakos) vagy a doktori cím. Minimum a jól fizető stabil állás és az új Audi vagy Passat (passatot még megbocsáltják ha az van, de inkább a nagy Audi vagy Merci) és persze a ház! Igen, HÁZ!! Változtak az idők, mondta hogy lakás már nem fér bele alap kritériumba, hogy csak egy átlag saját lakása legyen! Most már átalakult a követelmény a KERTESHÁZRA!!! nem hiszem el.. gondolom az se mindegy hogy hol van, melyik kerületben.. És azt mondta; Ha ezek mind megvannak, akkor majd lemehetsz egy szórakozóhelyre vagy bisztróba vagy akárhova "ismerkedni", és akkor már meglesz a 20% esélyed hogy szóbaáll veled egy aránylag tűrhető lány mind személyiségre és megjelenésre is.

Mondta hogy én jófej vagyok neki, humoros és még tetszem is. De így hogy csak egy diplomám van és csak irodista vagyok és csak egy átlag lakásom van így sajnos nem. Mert a választékok fiúkból nagyon gazdagok, és a fent említett kritérium az mind az elvárásoknak a generális minimuma. Pont! Találkoztam egy barátnőjével is, aki lényegében ugyan ezt mondta el, csak kicsit más szavakkal és "ótvarabb előadásban".

Véleményeket kérek. Ezek nélkül már nem kell a férfi, vagy mi van már a lányokkal?! :(



2014. nov. 6. 19:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
62%
Mi baj kérdező, savanyú a szőlő?
2014. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ha már nem borostás, mert megborotválkozik, dobom ki :(, a nőknek ez kell :D:D
2014. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Örülök hogy akadtak itt páran normális lányok is. Igen, tényleg társat szeretnék, őszintét. Igen is van normális állásom, felsőfokú képesítésem, lakásom, gépjárművem, 32 vagyok, igen is 180cm vagyok és évek óta járok rendszeresen konditerembe, és talán még ronda sem vagyok. (szteroidokat nem szedek, lehet ez is baj) De a lényeg az, hogy törekszem az életben, készen vagyok szeretni is azt aki megérdemli. De ezeket, ilyeneket mikor ilyeneket mondanak.. Aztán még mondanom sem kell, hogy akik lányok ezeket sorolták örültek, hogy egyáltalán elégségesre letették az érettségit. Az asztalra nulla teljesítményt tettek le, de elvárások azok vannak bőven!

Nekem már az se fontos hogy "jól nézzen ki", csak ne legyen ilyen felfogású könyörgöm! Egyébként meg nem szeretem a 40Kg-s nagymellű plázacicákat, üzenem a kommentelőnek. Nekem már csak az a lényeg hogy normális legyen, legyen kulturált-művelt legalább általánosan, és ne úgy beszéljen mint egy kocsis. (értelemszerűen ahogy szoktak ezek az egyének, mindenki képzelje el). Nagyon kevés a normális lány. Hol lehet velük megismerkedni? Régóta nincs senkim. Lehetett is volna, de a féllábúba, félkarúba, félszeműbe meg a 40 éves ápolatlan külsőkbe meg én nem megyek bele. Akkor inkább egyedül!

2014. nov. 6. 21:22
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező, ha igaz, amit írsz, és élőben nincs valami nagyon ellenszenves kisugárzásod, akkor csak az lehet a gond, hogy nem jó helyen keresgélsz. Tömegével keresnek normális lányok normális partnert, csak valahogy nem sikerül találkozniuk.


Ha szórakozóhelyen ismerkedsz, akkor meg ne csodálkozz, hogy nem sikerül.

2014. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkinek az ilyenek jönnek csak be... látod, az utcán is minden nőnek ilyen a párja.... ja bocs NEM.
2014. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Csak külső tulajdonságaidat soroltad fel...a belső hol marad?
2014. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem veled az a baj, hogy azt hiszed ezek számítanak egy nőnek. Nem, egy normális nőnek az számít hogy kedves legyél vele, udvarias, normális, figyelmes, udvarolj neki, és a többi. Az hogy van-e lakásod meg kocsid meg mennyit keresel teljesen lényegtelen dolog.
2014. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Menj be egy óvodába, iskolába, délután, mikor mennek a gyerekekért a szülők. Apukák is szép számmal. Ugye mindegyikük minimum Brad Pitt (fiatalkori kiadása)?

Ugye hogy nem!


Érdekes, az én baráti körömből mindenki talált párt magának, még a nem diplomások is.


Ha a kérdésedhez hasonló beszélgetést nekem előadnál, én is menekülnék tőled.


Nagy baj van veled kérdező.


Csak kérdezem, ilyen egyszerű felfogással hogyan sikerült lediplomáznod?

2014. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Arról az apróságtól nem is beszélve, hogy önmagad jellemzésében is a külsőségek, amit kihangsúlyozol. A 2. mondatodban " évek óta járok rendszeresen konditerembe", na ez az, amit nagy ívben lekakilok, és azt is, aki ezzel jön.
2014. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Azért csak külsőségeket írtam, mert most éppen az általunk foglalatos témában az alanyok is csak a külsőségekkel voltak elfoglalva, a "nők". Könditerem.. heti 3x művelem, csak hogy tartsam az emberi külsőt. Persze ezek mind az említett külsőségek. Nem szeretném sokat jellemezni magam, de ám legyen. Most nem azt mondom, hogy a megannyi alap dolog jár bármelyik nőnek amit meg is adtam mindig, de ám legyen megemlítve. Igen is tisztelem a nőket. Az hogy most azt mondom mindig előre engedtem, érdeklődtem iránta, udvaroltam, kerestem neki mi a jó, programokat szerveztem (nem vagyok az az otthonülős típus), virágot vittem vagy épp készítettem neki egy szobrot ajándékba (egyébként szobrász is vagyok, de ez már csak hobby).. Most ezekre voltatok kíváncsiak? Leírtam hát a töredékét. Meg is hálálta nekem mind a kettő. Míg dolgoztam megcsalt egy igen kőbunkó bár hatalmas termetű kigyúrt machetével aki 11 hónap előzetesben is ült, kopasz is volt. Aki csak intett neki és bunkó volt. (ezt onnan tudom, hogy ez a finom úriember keresett meg engem, hogy jó lenne ha most már leszállnék a lányról, mert már rég nem az enyém. Most már változtak az idők, most már az ő barátnője. A lány meg csak nézett maga elé és bólogatott). Így is tettem, vigyék az ilyenek ha ennyire lehet. Együtt is voltak 2 hétig, míg főhősünk péppé nem verte. A 2 hét alatt kapott egy hatalmas szájbavágást tenyérrel, aztán a végén nagyon megverte a lányt 8 napon túlgyógyulóra! Azóta is letöltendőbe van, bár sajnos nemsokára megint szabadul, mindegy. :( Szóval ez kell, amikor lelépett tőlem az effajta alakkal. Meg is említette hogy neki nem kell a nyálas udvarlás, a szobor amit saját kezűleg készítettem, virág meg az idióta elvont beszélgetéseim a filozófiáról meg az idétlen hétvégi kirándulások. Azt mondta hogy neki egy igazi férfi kell, aki széttépi és falhoz vágja mint egy állat. Hát tessék akkor, én nem tudok negyede ennyire sem olyan lenni, de nem is fogok!


A másik "barátnőmnek" szintén minden tiszteletet megadtam, ő már kicsit értelmesebb volt és gerincesebb mint előző főhősnőnk. Vele már nem csak a telefonokról meg az Éjjeli-Nappali Budapest meg a Finomélet tv-műsorról lehetett beszélgetni, hanem valami egészen bensőséges felszín alatti dolgokról is. Gyakorlatilag sok közös dolgaink voltak, értettük egymást. Szeretett kirándulni, utazni is legalább. (bár utazni csak egyszer voltunk külföldön, azt is én szerzeveztem meg finanszíroztam de ez végül már mindegy is.) 5 hónap látszólag harmonikus együttlét után ő is lelépett egy 51 éves politikussal. Mivel épp nem ellenzéki, tisztességtelen lenne felfednem, de egyébként szinte mindenki ismeri. Ők azóta is "együtt vannak". Természetesen többet tud adni neki, ott van minden ami felszín meg anyagiasság. Csak kár hogy felesége meg családja van és csak szerető lehet mellette a 28 éves lány, de állítása szerint még így is megéri. Ebben a lányban legalább volt annyi, hogy nem bukott le, hanem egy hét múlva legalább elém állt, és színt vallott. Legalább ennyi, ja, nagy öröm, marhanagy öröm..


El lehet itt lenni, együtt lenni, hülyíteni egymást meg ígérgetni mindent, hogy senki sem érdekli, csak mi ketten mindig mindenkor.. Csak amikor bepróbálkozik egy ilyen gazdag ki ha én nem egyén udvarolni, és 4-5x többet megtud neki adni mint én, akkor valahogy elfelejtenek nekik NEM-et mondani. Értem én, hogy a nőknek egy kiegyensúlyozott kapcsolatra van szükségük, majd ezt követően egy nőnek fontos a létbiztonság, az anyagi biztonság, majdan még a gyermekvállalás fedezetére is. Én ezeket is mind elfogadtam, és megtudtam adni. Igyekeztem rengeteg dologban engedni és alkalmazkodni. De valahogy az anyagiak meg a felsőséges látszatok nekik ettől messzemenőleg fontosabbak voltak. (Amelyik lelépett a hegyomlás méretű börtönviselt kopasszal, ő már bánja, szerette volna ha újrakezdhetnénk, és megint PALIMADÁRT CSINÁLNI BELŐLEM!!!!! Talán már a másik exem is röstelli, hogy ő csak egy jóltartott szerető 3 naponta az idős politikus úrnak a drága wellnessekben bujkálva. Vett neki szalonból kocsit is, hogy egyem a képviselőúr szívét). Értem én a nőktől az anyagi biztonságot, nade ennyire?!


Nekem már nem számít a kor, felőlem 80 kg is lehet, meg nálam nem fontos a diploma, ahogy a lányoknak. Csak értsük és becsüljük egymást, legyen tisztelet és tisztesség egymás iránt, őszinteség.. hát olyan nagy szavak ezek ebben a világban?! Úgy látszik igen, nagy szavakká váltak!

2014. nov. 7. 03:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!