Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék népszerű?...

Hogyan lehetnék népszerű? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hamarosan sulit fogok váltani, és szeretnék ott én lenni a menő csaj. Szerenék végre felszedni valakit, és nem tom mi erre a legjobb módszer...Mit csináljak? Légyszi adtok tippeket? A normális válaszokat, előre is nagyon köszönöm! 13/L

2014. dec. 2. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


4#

Bocsi, már kinőttem egy ideje azt a korosztályt, bár ahogy én az utcákon látom, a plázap..csák még mindig "divatban" vannak.

A raptorok konkrétan mit takarnak?:D


5#

Ha őszinte akarok lenni, akkor nem igaz. Tényleg nem kényszeríti őket senki az ilyenre, de manapság ez a népszerűség ára.

Egyébként én vagy semleges vagy jó viszonyban voltam a "nagymenőkkel." Próbáltak kóstolgatni, de amikor a próbálkozásaiknál visszanyalt a fagyi vagy látták, hogy eredményt nem érnek el, átrepültek másra. Nem voltam kipécézve, sőt! A "legnépszerűbb" lánynak szinte az összes mocskos titkát tudtam, mert bízott bennem, pedig nem hasonlított a stílusunk, egy picit sem, szóval a tipped nem talált, majd máskor. :)

2014. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne akarjál "menő" lenni, hidd el, az ilyen csajok többsége sokkal inkább szánalmas. Legalábbis az értelmes, intelligens emberek számára abszolúte nem számítanak "menőnek" az ilyen csajok, az biztos. Sokkal jobb, ha önmagad vagy, és kedves, segítőkész, aranyos vagy, mert tényleg több esélyed van kifogni egy rendes srácot, aki valóban Téged szeret és nemcsak "arra" hajt. A másik meg, hogy 13 éves vagy! Ne akard elkezdeni, amit sajnos nagyon sok korodbeli vagy egy picit idősebb csinál, és ne akarj bulikba járni és fűvel-fával megb*szatni magadat (bocsi a kifejezésért), mert népszerűnek tényleg lehetsz akkor népszerű, de sokkal inkább negatív értelemben! (Ergo, Te leszel a suli "k*vája", akire ujjal mutogatnak.) És ne akarj "tömeglány" lenni!!!!

18/L

2014. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom, még komolyan nem hallottatok a Raptorokról???


Plázaraptorok összetétele:


1 db magassarkú (amiben nem tudnak járni). Ennél fogva láb gólyaegyenes, test egyensúlyát megtartani próbáló.


2 db frissen manikűröztetett kéz. Fiatal vagyok, nincs időm semmire, rohanni kell, ne kérdezd, hová, ezért a manikűrösnél nem volt időm megszárítani a körmeimet, ezért útközben szárítom őket, ennél fogva ugyan úgy tartom az ujjaimat, ahogyan ott, ujjakat mereven előre meresztve.


Ehhez hozzá adódik három dolog.


1. Popsi kidüllesztése, hogy lássák, mekkora NAGY seggem van, amit lehet *túrni*.


2. Retikül, ami vagy a jobb, vagy a bal vállacskánkon pihen pántjánál fogva, de lecsúszik a könyökig, mivel a körmök frissen vannak mázolva, nem tudjuk őket megfogni, ezért derékszög formába hajlítjuk mindkét karunkat, hogy a retikül ne lógjon le. Fél derékszög karral olyan hülyén nézek ki! Legyen így mindkettő!


3. Mell kidüllesztés, hogy lássák, mekkora NAGY FRISSEN megoperált melleim vannak.


Tehát szedjük csak össze: magassarkúban való egyenesnek tűnő járás, amit megnehezít az egyenként 50-50 kg-os mell implantátum, karok le aztán egyenesen, ujjak és körmök mereven átlósan lefelé, gerinc egyenes, mint a gyertya, egyenlő jellegzetes billegető járás... ezért Raptorok.

2014. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!