Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem vesz észre senki sem?

Miért nem vesz észre senki sem?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve halt meg az anyukám,az egyetlen biztos pont az életemben.

Azóta az alkoholista apámmal élek, úgy ahogy egy alkoholistától telik foglalkozik velem, de inkább az alkohol, néha megkérdezi mi a helyzet, de semmi több.(a válaszom is annyi,hogy semmi, nem tudok neki mit mondani)

A rokonok ugyan ez.

Az iskolában a tanulmányi eredményeim nem változtak, viszont a magatartásom folyamatosan romlik, nagyon nagy düh van bennem, haragszom mindenkire, a világra is amiért ez velem történik.

A tanárok meg nem segítenek,inkább csak rontanak a helyzeten, mindenkinek próbálnak valamilyen segítséget nyújtani, kivétel nekem.

Ha valakin úgy látják,hogy nincs rendben valami akkor rögtön kérdezgetik, elküldik az iskolai pszichológushoz, miközben engem meg azzal fenyegetnek,hogy ilyen osztályfőnökit olyan intőt stb-t adnak, és mit érnek vele?Megmutatom az alkoholista apámnak aki azt se tudja mikor van a születésnapom, de még azt sem,hogy hová járok iskolába...nem erre van szükségem,semmi visszatartó ereje nincs.

Én csak azt szeretném ha végre észrevennének, de ezt nem tudom kimondani/nem tudok emiatt szólni és nem értem ,hogy miért nem látják,hogy valami nem jó, tudják mi történt a családomban, tudják apámat is, és semmi, más meg bal lábbal kel fel és már is körülzsongják.


2015. jan. 19. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
harag van a szívedben.üritsd ki a negativ dolgokat.fogadd el édesapádat-közelíts az emberekhez kedvesen,pozitívan-
2015. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A sulipszichológushoz anélkül is lehet menni hogy küldenének, szerintem próbáld meg. Ne a segítségre várj, vedd a kezedbe az irányítást.
2015. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
hat ez nagyon rossz valasz volt elso :)
2015. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szomoru dolgokat irtál. Ha akarsz beszélgetni küldj privit!
2015. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De pont ehhez kéne segítség, és ha kimondani nem is tudom,de szerintem épp elég jel utal erre, korábban 5-ös,középiskolában pedig 4-es lett a magatartásom most az utolsó évben pedig már 2-es.

Mit tehetnék még?

Több osztálytársamat is elküldték az iskolapszichológushoz, és bár nem tudom nekik milyen lelki gondjaik vannak, de joggal mondhatom,hogy nekem mindenképpen nagy szükségem van a segítségre.

2015. jan. 19. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod, lelki segítségre van szükséged. Az iskola pszichológusának mondd el, amit nekünk leírtál, biztos tud majd segíteni neked. A magatartásod jól leromlott, szerintem dühödben és tehetetlenségedben nem tudod, mit csinálj. Sajnos nem tudjuk az édesanyádat visszahozni, de még pótolni sem tudja senki. Nagymama nincs a közeledben? Barátnőd van? Egyáltalán hány éves vagy?
2015. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ilyen osztályfőnökit olyan intőt stb-t adnak"


Ha pszichológus helyett ezzel "fenyegetnek", akkor valószínűleg rosszul viselkedsz az iskolában. Nincs olyan tanár, amelyik egy szomorú gyereket büntetni akarna ok nélkül. Szóval ki vele, miket művelsz a suliban, amiért cserébe figyelmet vársz?

2015. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!