Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogyan tehetem...

Mit tegyek? Hogyan tehetem tul magam a viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
Most is mielött ezen sorokat irom, ezzel a lánnyal beszéltem, minden nap keres, üzen, tudatja velem hogy szeret, s közben más pasival randizik,irtóra fáj hogy hiába szeretem, hogy lehet ezen tultenni magát az embernek,elmondani nem mondhatom el mit érzek hisz épp most jöttek össze egy sráccal, aki ráadásul haverom,randizni fognak és engem megesz a vágy, ha volt rettenetes érzés a az emberi életben akkor ez az!

2014. máj. 2. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy érzem én is hasonló cipőben járok :(

Én ezt úgy próbálom túlélni, hogy először is megpróbálom elnyomni az érzéseimet iránta, másodszor pedig elfoglalom magamat ezzel-azzal.

2014. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én mentem már át ilyenen..tapasztalatból mondom, csak úgy fog sikerülni ha megszakítassz azzal a személlyel minden kapcsolatot...és nem hagysz a híanyerzesnek sem. idovel kevesbe fog zavarni a hianya. emelett pedig nyitottnak kell lenni a kinalkozo lehetosegeknek, vagyis eszrevenni ha valzki erdeklodik irantad, hatha ő lesz az igazi szamodra! :) én így talltam a ferjemet, es nem banom hogy viszonzatlan volt az akkori erzesem mert igy hogy kuzartam megkaptam a ferjem akiben minden megvan ami nekem kell! <3 :)
2014. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szoval ez egy jel hogy nem ő az igazi az majd most fog jonni es bele leszel majdcsak igazan szerelmes ;)

elizo voltam

2014. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam hogy mindig a másikról kérdeztem. Fájt az érzés de még jobban kellett fájnia, hogy eljussak a töréspontig ahonnan már eltudom dobni magamtól (az érzést) és csak barátként tekinteni rá. De nem tudom másnak is beválna e
2014. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Foglald el magad, fejlődj, ismerkedj más lányokkal, lépj tovább. Ennyit tudok mondani.


Mindenki átéli ezt a viszonzatlan szerelem szitut, van aki többször is. El kell felejteni a dolgot, tovább kell lépni, és élni az életed.

2014. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Foglsljam el magam, most is azon vagyok de bármihez nyúlok bármire nézek ő jut eszembe mindenről,ma reggel is hivott és üzent is,reggel nyugodtan ébredtem de a hivása felkavart,és a godolat hogy mig én ezeket a sorokat irom ő vidáman randizik a haverommal, erre senki nem készített fel hogy ez ilyen gyötrelmes tud lenni,és ez már nem az első már a harmadik ilyen eset hogy olyasvalakibe szeretek bele akitöl nem remélhetek viszonzást, vonzanak az ilyen nők ugy látszik! :(
2014. máj. 3. 14:29
 7/18 anonim ***** válasza:
És akkor minek hívogat? Szerintem csak szeretné játszani a nagymenőt. Játszik!
2014. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Megmondom őszintén,engem az ilyen emberek taszítanak.És sokmindenki mást is,hidd el. Fog ő még pofára esni,és kopogtatni! De! Amilyen az adjon isten,olyan a fogadj isten! Játsz te is!

2014. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2es hozzaszolo nagyon jol mondja, fogadd meg a tanacsat
2014. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi hogy biztattok, most kicsit másként érzem magam,miután tudatosult bennem hogy véglegesen összejöttek a lány meg a haverom, mintha enyhült volna az érzés,talán beláttam hogy az a legjobb ha élem tovább az életem, tul teszem magam rajta és arra koncentrálok ami most a legfontosabb az életemben, a főiskolai felvételi!
2014. máj. 3. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!