Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden mai 18-25 év körüli...

Minden mai 18-25 év körüli lánynak az állandó bulizás teszi ki az életét?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Irigység szagot érzek.
2014. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Köszönjük az ostoba általánosítós kérdést.
2014. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne általánosíts!!

Mellesleg az állandó mit takar? minden hétvégén?

2014. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem,én ismerek olyan lányt,akinek nem..
2014. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Mit jelent a bulizás?

Biliárdozni, beülni a helyi kocsmába heti 1, esetleg kétheti 1 este normális.

Discoba nem járunk, mert annyira hangos a zene, hogy ott képtelenség beszélgetni. Nem is szeretem az ilyen helyeket.

2014. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Évente egyszer elmegyek koktélozni a barátnőimmel. :D Nem hinném, hogy túlzásba viszem, így a "minden" állításod máris érvényét veszti.

22/N

2014. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nálad a bulizás?


25 vagyok, pörgős életem van, de nem érzem úgy, hogy buliznék állandóan. A diszkókat világéletemben kerültem, kocsmába nem járok csak az ivászat kedvéért (ha be is ülök valahová nagy ritkán a barátaimmal, akkor csocsózunk, beszélgetünk, billiárdozunk, ezen van a hangsúly).

Koncertekre szeretek járni, de ritkán van olyan zenekar, ami érdekel, így havi 1, max 2 koncertre szoktam elmenni, de oda is csak a zene miatt megyek.

A barátaimmal szoktunk többféle programot szervezni, de ezek szolidabbak, közös sport, évente 1x-2x egy mozi, színház, párhavonta horrorszínház, havi egy közös filmnézős est, néha lőtér, piknik, kirándulás a szabadban, Libegőzés. Ha valakinek szülinapja van, akkor valami házibuli szokott lenni, vagy farsang, Halloween, stb., ilyenkor valami beöltözős. De ilyenkor se arra megy ki a dolog, hogy "hú, b*sszunk be", nem ütöm ki magam, mértékkel iszom, ha épp van kedvem iszogatni. Ha nincs, akkor meg nem iszom, akkor se, ha a többiek igen, ennyi.

Ezen kívül ha tehetem, utazgatok, 3-6 napos (mikor hogy jön ki idő- és pénzügyileg) kiruccanásokra külföldre 2-3 havonta.


Dolgozom egyébként, eltartom magam (albérletben élek, főzök-mosok-takarítok, számlákat fizetek, a szüleim nem támogatnak semmiben). De nekem nem ebből áll a világ, szeretek élni, mászkálni, mozogni, programokat csinálni, senkinek nem vagyok ezzel a kárára, tartalmasnak gondolom az életem, foglalkozom magammal is (sokat olvasok, ha időm engedi, új recepteket tanulok, ha fáradt vagyok, akkor filmezek/sorozatozok, játszom néha a számítógépen - bár ez ritka tényleg).


Szerintem ez nem az állandó bulizás kategória, állandó jövés-menés esetleg, tényleg szeretek élményeket gyűjteni és jól érezni magam, de nem gondolom rossznak vagy károsnak az életvitelem.


25/L

2014. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 23 vagyok,a legtobb korombeli már kinőtt a diszkózàsokból. Egyébként egyetemistàkról vsn szó.
2014. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőség: rossz körökben mozogsz ahol tényleg szétcsapják magukat a lányok

B lehetőség: savanyú a szőlő és sajnálod tőlük azt a pár alkalmat amikor kikapcsolódnak.


Én csak azt látom ismerősök között hogy hetente/kéthetente buliznak,koncertre mennek,hétköznap max. összefutnak beszélgetni barátokkal vagy közös programra mennek (sport,előadás,kiállítás,fagyizás,pizzázás stb.)

19/L

2014. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, ugyanúgy, ahogy minden 23+os párkapcsolatban él, és ez alól nincs kivétel.
2014. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!