Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire lenne rossz ötlet...

Mennyire lenne rossz ötlet elhívni a fiút? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Kb. egy hete beszélünk a közösségi oldalon.

Nem nagy beszélgetés, napi 1-2 üzenet, de ez inkább abból kifolyólag, hogy mindketten elég elfoglaltak vagyunk.


Nemsokára lesz a sulinkban bál, és az a kósza ötletem támadt, hogy mi lenne, ha elhívnám.

Nem mondanám, hogy tetszik, meg szerintem én sem neki (mondjuk ez még bőven változhat), ennek ellenére jófejnek és kedvesnek gondolom. Amúgy elég visszahúzódó. Mindketten 17 évesek vagyunk, egy városban élünk, csak másik suliba járunk.

Nem szeretném, hogy félreértse a dolgot, szóval igyekszek majd óvatosan tálalni.

Szerintetek? Elhívjam, max visszautasít? Vagy hagyjam, ne okozzak magamnak ekkora bonyodalmat?



2015. márc. 1. 13:10
 1/8 piriiiii ***** válasza:

Ez nem lenne bonyodalom, de, ha ilyen rövid ideje és ennyire keveset beszéltek, nem biztos, hogy elfogadja, pláne, ha szerinted nem is tetszel neki.

Ha Neked viszont nem tetszik, elhívhatod, mert nem fog rosszul esni annyira, ha esetleg nemet mond.

2015. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem hajtanék magamtól egy pasira, de ahogy érzed. Ha ő akar tőled valamit, elhív ő valahova, ő a férfi elvileg.
2015. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ő mit gondolhat, csak inkább a rosszabból indulok ki.

Egyébként tudom, hogy a fiúknak kellene(!) kezdeményezni, csak nagyon türelmetlen vagyok mostanában. Szerettessem meg magam, és érjem el, hogy akarjon tőlem valamit, mindezt úgy tálalva persze, hogy ő kezdeményezett. Ez most általánosítás volt az eddigi (néhány) tapasztalatomból...

2015. márc. 1. 14:41
 4/8 anonim válasza:
Hogy akarod magad úgy megszerettetni hogy ne akarjon tőled semmit? Főleg egy hét után. Barátság fiú és lány között nem alakul ki csak úgy (ha létezik ilyen egyáltalán). Ahhoz óriási bizalom szükséges az egyik és másik fél iránt. Meg harmónia a két fél között, meg általában az ilyenek régóta ismerik egymást. Most beszélgetsz vele egy hete napi egy két üzenetet, az nagyon messze van attól. Ha most elhívod így nekem pasiként meg szerintem mindenkinek tuti nem az jönne le hogy csak úgy barátként hívsz el főleg nem egy sulis bálba. Érted a lényeget szerintem.
2015. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha egy pasinak kell egy np, akkor meg fogja szerezni. Ha pedig egy tutyimutyi balfék, és emiatt annyira visszahúzódó, hogy neked kell kicsikarni egy randit, hááát... fogalmazzunk úgy, hogy egy ilyenért nem kár. Az ilyen majd elszalad az első közös problémátoknál?
2015. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd el. Tuti, hogy nem fog nemet mondani, hisz király lesz a haveri körben, és mindenki őt fogja irigyelni.
2015. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Omg.. nem tetszik neked, akkor meg minek akarod megszerettetni magad vele?


Ha elhívod, igent mond, beszélgettek, jobban megismeritek egymást, megkedvel, de neked meg ugyanúgy nem tetszik, akkor szerencsétlen gyereknek okozol bonyodalmat.


Mert például csak azért hívtad el őt, mert mást nem akartál (vagy más nem menne el veled?), csak lehet, hogy ez neki máshogy fog átjönni, és azt hiszi, hogy tényleg akarsz tőle valamit, akkor jól kib.szol vele és totál nem fogja érteni az egészet.

2015. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 piriiiii ***** válasza:
Istenem, milyen hülye hozzászólások. :D
2015. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!