Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdhetnék ezzel a helyzet...

Mit kezdhetnék ezzel a helyzettel? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Elég bonyolult ez az egész. Van egy új osztálytársunk, a neve legyen mondjuk T. T egy kicsit különös, hülyéskedő lány. Kezdem egyre jobban megismerni, és tudom, hogy nem hülye és komoly is tud lenni. ( ja T lány, hogy félreértés ne essék) Van egy jó kis banda az osztályon belül köztük T, én és még további 6 ember. ( 2 fiú, 4 lány) Ez a banda sok őszinte beszélgetésen van túl. Még egészen év elején az egyik fiú H és az egyik lány K összejöttek. T is bevallotta hogy a másik fiú tetszik neki. A másik fiú legyen U. Szóval T belezúgott Uba de U ezt nem viszonozta. Majd nem sokkal ezelőtt valami folytán mégis összejöttek. ( ezeket ne vegyétek szoros kapcsolatnak, szerelmet vallanak egymásnak, ölelés játékból, beszélgetés, semmi komoly) Szóval T és U végre egy pár, mikor T közli, hogy ő ezt nem akarja és kerülni kezdi Ut. U kiakad, T pedig érthetetlen. 2 nap sem volt míg "egy pár" voltak. Semmi nem történt. Akkor még is mi van? Nem értem. Mi nem erőszakoltuk őket össze, nem cikiztük őket, semmi. Aztán lassan valami magyarázat volt T részéről, de semmi értelmes. U csak úgy tudott Tvel beszélni hogy le kellet fogni. Akkor is csak annyi volt hogy legyenek barátok. Azóta T jobb kedvű, meg minden de én nem értem. Ha hasonló helyzetbe hozzák, hogy Uval kell együtt lennie, akkor menekül. Én Tvel vagyok,védem, meg minden de ez a hiszti hülyeség. Nemrég egy közösségin dumáltam Uval és totál egyetértünk. Beszéltük, hogy mindkettőnknek T jár a fejünkben, és a következőt gondolom: jó, valamennyire elhiszem hogy rossz ha kényszerítenek és hogy tényleg nehéz "álmaink fiújának" nemébe nézni, de szerintem nem félnie kéne Utól hanem pont hogy beleélnie magát mert pont hogy az nyújthatna neki biztonságot, és U se fog rá örökké várni, gondolom. U is hasonlóan gondolkozik. Én mindent megteszek Tért és Uért is, de nem is igazán tudok ezzel mit kezdeni. Segítenétek? (értelmes válaszokat szeretnék) Köszi

2015. febr. 7. 14:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és én is lány vagyok csak hogy értsétek a szitut. :)
2015. febr. 7. 14:47
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Te betűtésztát ebédeltél?
2015. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2. ez mekkora:D

Kedves kérdező, szivesen segítenék neked, de nem igazán értem hogy mi itt a kérdés!?

2015. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 1es és egyben 2es! A kérdésem hogyan tudnám befolyásolni, Tnél ezt a félelmet. Mivel tudnám meggyőzni? Hogyan tudnám közelebb hozni Ut és Tt. Nem szeretném erőltetni, de U szeretne vele együtt lenni, és ez az egész mégis T álma volt aki most bedilizett. Ő is szeretné ezt, de valamitől megijedt. Szeretném, ha segítenétek abban mivel tudnám befolyásolni Tt. Ja, és köszönöm, írónak készülök. :P :)
2015. febr. 7. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Tehát igazából U és T odavannak egymásért.??
2015. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igen, elvileg igen de gyakorlatban kerülik egymást :(

ezen szeretnék változtatni

2015. febr. 7. 18:55
 7/13 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem akarják azt hogyha összejönnek de utána netán szakítanak, akkor ne legyenek kellemetlen helyzetbe

ezen változtatni nem nagyon tudsz, esetleg szervezel nekik közös programot, vagy beszélsz velük külön-külön kicsit célozva arra hogy tetszik neki a másik

2015. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Illetve mostmár U nyomul egy kicsit de T eltolja. Pedig eddig fordítva volt!
2015. febr. 7. 19:11
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi
2015. febr. 7. 19:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul tök új fejlemény, hogy T régebben volt egy mondjuk S nevű sráccal, akit most utál. És hozzá hasonlítja Ut. :(
2015. febr. 7. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!