Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kamufacebook, lent mindent...

Kamufacebook, lent mindent leírok?

Figyelt kérdés
Na szóval elöször is nem én csináltam csak "kaptam" egy kamufacebookot mert unatkoztam...de most rámírt valaki hogy kamu vagyok feljelet meg stb..a képek nyilvánosan voltak megosztva, úgy lett leszedve, semmi sértőt nem írtam senkinek csak beszélgettem..feljelenthet? SOS:S

2015. máj. 21. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis mi alapján? A kamuprofilt törölheti a frászbúk, de az nem büntetőjogi kategória hogy kamu facebook profil. Ennyi erővel a fél világot fel lehetne jelenteni annyi kamu van azon az oldalon. Ezért nem vagyok rajta.
2015. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D Nem jelenthet fel nyugi. Nekem öt olyan ismerősöm van, akinek a neve "Kamufelhasználó..." :D :D
2015. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az a beszélgetés tartalmától függ, feljelenthet-e és hogy megkeresnek-e. Ha pld. egy pedofil vagy aki kislányoknak írogat "ártatlanul", hát azt mondhatni eléggé büntetik.
2015. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3.-nak dehogyis csak beszélgetek:D meghalgatok másokat, de ez a gyerek random rámírt hogy feljelent meg hogy keresik az ip címemet stb... bejelölt és egyből ilyeneket..
2015. máj. 21. 00:33
 5/8 3005 ***** válasza:
95%
ha más képeit kirakod az engedélyük nélkül(mármint amin más van és ő ebbe nem egyezett bele) akkor igen feljelenthet (aki a képen szerepel)
2015. máj. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem létező személyről van az egész ps :D ugy ahogy van :D Akitol "kaptam" o csinalta..nincs is sok kep max 3
2015. máj. 21. 00:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha pl. George Cloney arca van kint profilképnek, akkor bizony feljelenthet

Vááá de ilyet beszólni, keresik az IP címet :D

Képzelem, ilyen 14 éves, 150 kilós izzadt pistike lehet aki ilyeneket mondd :D

2015. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaj, nem csinálnak semmit akkor sem ha feljelent... én feljelentettem valakit (mert élőben is zaklatott) és ő is más emberek képeit rakosgatta ki kamu profilokra kamu nevekkel, de az égvilágon nem történt semmi. Kapott egy ejnye-bejnyét, hogy ne piszáljon és azóta nem piszkál. A kamu profiljai senkit nem érdekelték.
2015. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!