Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egyetemi gólyatáborokban...

Az egyetemi gólyatáborokban mennyire figyelnek a 20 év körüli lányokra? Mármint, hogy ne csináljanak butaságokat.

Figyelt kérdés

Szeptembertől leszek egyetemista és nem tudom, hogy el merjek- e menni gólyatáborba. Másfél éve van barátom, azóta nem iszom és nem bulizok mértéktelenül. Sajnos előtte előfordult, hogy az alkohol mámorában végigkavartam az estét a szórakozóhelyeken...

Nem tudom, hogy mi vár majd rám, ha újra sokat iszom. Elvileg itatnak, amit én sosem utasítok el.

Megéri a gólyatáboros élmény?



2015. jún. 17. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pont arra figyelnek hogy jo sok butasagot csinaljanak :)


elvileg felnott ember vagy aki sajat maga felelos a tetteiert.


Ezen gondolkodj el szerintem mert ugy tunik agyilag meg nem nottel fel a korodhoz.


Meg aztan azt is gyakorolnod kellene hogy "Kosz, nem"


Ha nem akarsz tobbet inni akkor nem iszol es kesz. Rajtad mulik.

2015. jún. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Remélem a pároddal 1 karra mentek, mert akkor nincs vita belőle és akkor mehettek együtt bulizni. Ezt azért mondom mert ahova én jártam város, ott minden karnak megvolt szórakozóhelye, egyik nap itt volt buli, másiknak másik helyen és tapasztalatom szerint nem volt túl nagy átjárás.
2015. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%

Végtelenségig itatják őket, hogy amikor berúgnak, jól meg lehessen őket dugni!

Gusztustalan emberek!

Köztörvényes bűnözők!

2015. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
0%
Szerintem a gólyatáborba nem menj, ha mégis ne igyál, max sör vagy valami gyenge, nem kényszeríthet senki arra hogy berugj. ha mégis vannak ilyen kötelező feladatok akkor is eljöhetsz amikor akarsz.
2015. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

"Végtelenségig itatják őket, hogy amikor berúgnak, jól meg lehessen őket dugni!

Gusztustalan emberek!

Köztörvényes bűnözők!"


Nem zörög a haraszt....

2015. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

kérdező! én is 1,5 éve vagyok a barátommal,idén megyek egyetemre. mielőtt nem ismertem voltak nagyon-nagyon részeg estéim és ostoba kavarásaim. nekem abból az "életből" elég volt.tudom a mértéket,hogy mennyit szabad innom. szeretem a barátomat és vele képzelem el a jövőmet,biztosan nem rúgnám fel valami majom miatt hogy kavarjak vele..én bízok magamban ennyire. és szeritnem jól írták mások..ha nem akarsz inni nem iszol,nem fogják szétfeszíteni a száadat.

ha megcsalod a barátod ebben a pár napban, akkor úgyis megtetted volna később akár józanul. de egyébként én mondom sokszor voltam már részeg anno és van az az állapot amikor egyes dolgok ésszerűnek tűnnek. de ha szereted továbbra is tartom magam ahhoz,hogy NAGYON részegnek kell lenni ahhoz hogy ne legyen önakaratod. én sajnos voltam 1x kórházban is alkoholmérgezés miatt. na akkor nem tudtam magamról és a tetteimről. de az összes többi alkalommal tudtam volna leállni ha akarok..szóval tartom,hogy rajtad múlik a dologhogy megcsalod -e..ha igen inkább most legyen vége mint évekkel később..ne húzzátok egymás idejét ha nem vagytok egymáshoz valók

2015. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!